Dobrý den. Mám velice dobrou zkušenost s čajem JATAMANSI. Kvůli obtížným životním problémům jsem začal mít nespavost a úzkosti, které posléze přešli v depresi. Nejdříve jsem zkoušel čaj ASHWAGANDHA na nespavost, ale bohužel jsem byl už v stádiu, kdy se mi třásly ruce, cítil jsem napětí 24 hodin a měl kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla jen trochu, chyba to byla moje, jelikož jsem zvolil ne úplně vhodný čaj k mým zdravotním problémům. Opravdovou úlevu jsem pocítil až po vyzkoušení JATAMANSI. Osvědčilo se mi kombinovat čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA nebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravem
S čajem JATAMANSI jsem velmi spokojen. Konečně jsem mohl přestat brát sedativa na nervový systém, cítím se šťastnější, uvolněnější. Koupím si další balení, doporučuji každému.
Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
Doporučené dávkování
2–3 šálky za den
Užívání
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.
Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.
Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.
Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.
Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Doporučuji čaj PACHAKA. Několik týdnů mě bolelo pod levým žebrem - zřejmě žaludek, nebo slinivka. Byl mi doporučen tento čaj a po pár dnech pití bolest úplně vymizela. Účinek je úžasný. Teď zkouším BHRINGARAJ na vlasy.
Dobrý den, kupuji si pravidelně čaj VARUNA, pomáhá mi při zánětu močových cest. A používám ho i preventivně na pročištění.
Jsou to produkty vynikající kvality, které přispívají k fyzické a duševní rovnováze. Vyzkoušela jsem čaj PITTA a elixír RAKTAPRASH a cítím se klidnější a méně úzkostlivá. Vděčnost!
Dobrý den, čaj RANJAKA mi zabral na slezinu a problém s trávením. Jeden měsíc pití čaje RANJAKA to upravil.
Jsou to dobré čaje.
Dobrý den, uz třetí měsíc používám 2 dny před menstruací a během menstruace čaj APANA (3x denně) a nejsem nucena používat léky na bolest podbřišku. Klasické bylinkové čaje mi nepomáhaly. Moc děkuji.
Dobrý den. Nikdy bych nevěřil že čaj GOKSHURA mi vyřeší mé zdravotní problémy z krční páteří. Jsem moc rád že nemám už žádné problémy. I nadále piji GOKSHURU. Všem vřele doporučuji.
Dobrý den, chtěla bych potvrdit že jsem velmi spokojená s vašimi produkty které mi velmi pomáhají.
Dobrý den, mluvili jsme o mém zákroku v nemocnici a doporučil jste mi čaj NIMBA. Vypila jsem dvě krabičky. Na zákrok jsem sice musela, ale vyšetření a výsledky krve dopadli velmi dobře. Proto Vám chci moc poděkovat.
Ahoj, zkusil jsem váš himálajský čaj na játra (KALAMEGHA) ve Švýcarsku na výstavě. Zbožňuji ho.
Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie
Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.