Jste zde

Stres & duševní rovnováha

Domácí zdravotní péče

         Doplňky  stravy

Tato ájurvédská regenerační kúra je vhodná pro psychickou relaxaci a posílení duševní rovnováhy. Pocity stresu jsou způsobené hektickým stylem života, tlakem pracovních odpovědností, časovou tísní, konfliktními vztahy, strachem, nervozitou z nedostatku komunikace či informovanosti, mentální nestabilitou a narušenou dóšickou rovnováhou. Nadměrné stresové zatížení způsobuje poruchy trávení a metabolismu, ztrátu tělesné hmotnosti, únavu a vyčerpanost, dysfunkce kardiovaskulárního, nervového a reprodukčního systému, podrážděnost, křečovitost a oslabení imunity. Užívejte po dobu 1–3 měsíců střídavě jeden týden čaj Jatamansi a elixír Majjaprash a druhý týden čaj Čajové rozjímání a elixír Manoprash spolu s aktivní regenerací v podobě jógy, dechových cvičení, meditace, relaxace, aromaterapie a olejových masaží.             

Přečtěte si více o stresu a negativních emocích z pohledu ájurvédy.

Kategorie: stres, úzkost, napětí, psychické poruchy, deprese, neuróza, fóbie, psychóza, hysterie, epilepsie

-+
-10% Cena: 518 Kč
včetně DPH
původní cena: 576,-

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem

Tereza

Příprava

Himálajský ájurvédský čaj: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Ájurvédský elixír: užívejte jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování čaje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5 g/lžička) 2–3x denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (čaj a elixír) užívejte společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Pokud kúra obsahuje také ájurvédský nápoj, užívejte ho kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání přípravků v rámci ájurvédských zdravotních kúr naleznete v často kladených otázkách FAQ

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

Himálajský ájurvédský čaj Jatamansi: 1 ks, relaxační ájurvédský čaj Čajové rozjímání: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Majjaprash: 1 ks, ájurvédský očistný elixír Manoprash: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu