Jste zde

Velkoodběratelé

Naši velkoobchodní partneři představují rozšířenou součást naší česko-slovensko-nepálské ájurvédské společnosti Everest Ayurveda.

Společně s nimi dokážeme oslovit širokou veřejnost tradičními ájurvédskými recepturami himálajských čajů, bylinných elixírů a dalších přípravků prospěšných pro duševní i fyzické zdraví. Proto si vážíme jejich trpělivé práce, nadšení a porozumění, s jakými nám umožňují šířit hluboké principy ájurvédské medicíny mezi ty, kteří hledají smysluplný a holistický přístup k sobě samým i světu okolo sebe. Aby se nám to společně dařilo, nabízíme snadné a funkční podmínky spolupráce a také vhodné nástroje pro prezentaci ájurvédských přípravků v rámci podpory prodeje.

Podmínky spolupráce

Máte prodejnu, e-shop nebo horskou chatu, hotel či restauraci, kde byste chtěli nabídnout himálajské čaje a originální ájurvédské přípravky? Neváhejte nás kontaktovat. Věříme ve vstřícný a srdečný přístup založený na osobní komunikaci a společném zájmu nabízet zdraví prospěšné produkty, které v sobě spojují čistotu a sílu přírody, Himálaje a znalosti tradiční ájurvédské medicíny.
Velkoobchodní podmínky

Jak to probíhá

Pro navázání velkoobchodní spolupráce je nutné disponovat platným IČ. Po kontaktování jednoho z našich obchodních zástupců (emailem či telefonicky nebo přes formulář níže) se vám zástupce pro daný region ozve, aby s vámi dojednal konkrétní podmínky vhodné pro vaši prodejnu, e-shop či restauraci, zašle vám platný velkoobchodní ceník a seznámí vás se základními informacemi o přípravcích, jejich přípravě a užívání.

Zboží lze objednat telefonicky, emailem nebo po přihlášení přímo na e-shopu, kde vám na vyžádání nastavíme velkoobchodní cenový režim.

Objednávky zavážíme osobně nebo posíláme do 2-3 pracovních dnů společností DPD.

Podpora prodeje

Navázat spolupráci

Rádi byste nabídli bylinné přípravky značky Everest Ayurveda ve vaší prodejně, e-shopu, restauraci, hotelu či horské chatě? Prosíme, vyplňte formulář níže a obchodní zástupce pro váš kraj vás bude co nejdříve kontaktovat. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Vaše kontaktní údaje budou použity pouze pro účely navázání možné spolupráce a nebudou uloženy do žádné databáze.