Jste zde

Z vašich ohlasů

Dobrý den, podstoupil jsem 3 měsíční kúru bylinnými lektvary na pokožku, játra a krev / mozek a nervy. CHYAWANPRASH je nyní opět nejdůležitějším vitalizujícím prostředkem. Všechny jsou chutné. Sladké, kyselé, dobré na zapití s medem a veganským mlékem, chutné. Čaje byly i mými přáteli dobře přijaty! Přál bych si, aby se dostali k dalším lidem zejména v oblasti léčení, ošetřovatelství a do nemocnic, k starším lidem a dětem. Ideální by byla spolupráce moderních a tradičních léčebných metod, které se navzájem doplňují.

Purnam, Warendorf

Dobrý den, kupuji si pravidelně čaj VARUNA, pomáhá mi při zánětu močových cest. A používám ho i preventivně na pročištění.

Hanka

Velmi kvalitní čaje.

Pavel, Vysoké Mýto

Jako profesionál v oboru ošetřovatelství a se školením v tradiční čínské medicíně jsem shledal, že kvalita těchto produktů je velmi uspokojivá. Používám je a doporučuji jejich konzumaci, protože umožňují přirozené zotavení z patologických stavů, ale působí také jako látky podporující zdraví. Přestal jsem užívat umělý vitamin C, abych pomohl vstřebávání železa, protože AMALAKI je velmi bohatý na tento vitamin a hrál roli zvýšeného adjuvansu k feritinu.

Florbela, Lisboa

Piju KARAVI už 2 týdny, cítím se lépe, zatím mi pomáhá.

Vláďa

Zjistil jsem, že mi čaj BRAHMI pomohl, cítím se méně stresovaný a moje koncentrace se zlepšuje.

John Walker, Burnley

Našel jsem čaj TULSI, zmírnuje mou bolest v krku.

John Walker, Burnley

Dobrý den, chtěla bych potvrdit že jsem velmi spokojená s vašimi produkty které mi velmi pomáhají.

A.Adamowicz

Chtěla bych se podělit o zkušenost s čajem DHATAKI na silnou menstruaci. Tento čaj mi velmi pomohl na neskutečně silné bolesti a křeče které jsem mívala při každé menstruaci. Kvůli nim jsem mnohokrát musela zůstat doma a ležet. Nic mi nepomáhalo, vyzkoušela jsem mnoho léků i čaje, ale na všechno můj organismus reagoval tak, že jsem to zvrátila a bylo mi ještě hůř. Tento čaj je jediný, který mi pomohl. Piju ho pár dní před menstruací a také v první den silné menstruace, bolesti mám jen slabé a mohu normálně fungovat. Doporučuji všem ženám, které mají takové problémy.

Monika

Dobrý den, s radostí z mé krátké zkušenosti mohu říci že miluji všechno Vaše ovoce, je dobré jako snacky. Že elixír MEDAPRASH mi snižuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.

Dora

Čaj KATPHALA je výborný když "na mě něco leze". Jakmile cítím příznaky chřipky čaj KATPHALA do hodinky uklidńuje a léčí co se dá. Díky němu jsem se vyhnula mnoha nemocenským. Také moc moc chválím AMALAKI nápoje. Když se cítím vyčerpaná dám si nápoj a za chvíli jsem čilá. Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností Marta Brabcová, Praha 5

Marta Brabcová, Praha

Měla jsem návaly horka kvůli začínající menopauze. Zkusila jsem vás čaj a pomohlo to. Pořídila jsem si další čaje a elixíry na nachlazení a na uvolnění svalstva. Čaj TRIPHALA a čaje a elixíry na klouby. Jsem nadšená. Také mám lahodné nápoje, kupodivu mi chutnají ačkoliv je v nich KURKUMA nebo MORINGA které mi vůbec nechutnají. Děkuji.

T. Suchopárková, Mělník

Na doporučení jsem si koupila elixír PURISHAPRASH na zpomalený metabolismus a vřele doporučuji vyzkoušet. Pomáhá mi a určitě vyzkouším ráda další výrobky z bylin. Děkuji P.

Petra, Brno

Vaše čaje jsou pro mě vynikajícími společníky životní poutí, opravdu:) A jsem hrdý že jde o Česko-Slovensko-Nepálské společenství. Ze sdrce moc děkuji.

Petr Dušek, Stehelčeves

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

Čaj BRAHMI jsem začal používat poté, co jsem vysadil léky proti záchvatům (protože jsem nemohl studovat). Čaj BRAHMI pomohl zklidnit potíže které mi byly diagnostikovány v mozku. Momentálně píšu svoji práci a bude hotová koncem července.

Kamil B.

Vynikající!!!!! Miluji vaše čaje, opravdu fungují, podařilo se mi dosáhnout účinků u všech zakoupených čajů. Doporučuji, vynikající kvalita a osvědčené výsledky.

Sandra Freixa, Évora

Už dávno jsem zjistila, že naše tělo reaguje většinou lépe na přírodní léčbu protože samo je také z přírody. Ájurvédské čaje jsou výborně zkombinovány a až zázračně působí. A konkrétně vaše společnost odvádí výbornou práci, používá kvalitní suroviny a má perfektní výběr. Vaše výrobky si kupuji pravidelně už několik let. Nejvíce se mi osvědčily: čaj KATPHALA, který užívám při chřipce a APANA při nepříjemných menstruačních projevech. Moje příznaky hned zmírní o 70-80%. Děkuji.

Lujza, Bratislava

Měla jsem problém s línými střevy a nafukováním, džem PURISHAPRASH-střeva & vyprazdňování mi s tímto problémem velmi pomohl, cítím se mnohem lépe ...

Hana, Partizánské

V minulosti jsem užívala PACHAKU jako doplněk výživy protože se používá k léčbě závislosti na kouření. Nyní jsem si objednala čaj KUDZU. Mohu potvrdit jeho uvolňovací účinek na svalstvo.

Eva, Levice

Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.

Dušan

Na čaj SARPGANDHA mě upozornila zdravotnice v prodejně. Musím říci, že tlak se mi normalizoval. Vyzkoušela jsem i čaj GOTU KOLA pro otce na demenci a je skutečně účinný. Když začal kašlat tak jsem mu koupila čaj PRANA a musím říct, že už po prvním čaji se kašel výrazně utišil a na další noc už mohl klidněji spát protože ho už kašel nebudil. Otci je již 80 let a bála jsem se aby nedostal zápal plic. Čaj se aplikuje i při této nemoci a musím potvrdit že čaj pomohl. Tak jsem nabyla přesvědčení, že čaje opravdu pomáhají a přibyly nám do domácnosti čaje na vlasy, žaludek, srdce. Už se chystám koupit čaj na spánek, cévy, svaly a ještě další. V sílu přírody určitě věřím. Děkuji za to, že jsou tyto čaje dostupné na Slovensku. V minulosti jsem vyzkoušela i sušené plody, a jsou neskutečně šťavnaté a chutné.

Dagmar, Pača

S čajem jsem velmi spokojená. Mohla jsem přestat používat pilulky na uklidnění nervů a cítím se spokojenější a uvolněnější. Budu ho kupovat dál a doporučuji ho všem.

Pavla J.

Ahoj, už pár měsíců užívám Váš úžasný čaj MANJISHTA. Velmi mi pomohl. Děkuji mnohokrát. I Váš web je skvělý.

Tony

Jsou to produkty vynikající kvality které přispívají k fyzické a duševní rovnováze. Vyzkoušela jsem čaj PITTA a elixír RAKTAPRASH a cítím se klidnější a méně úzkostlivá. Vděčnost!

Simone

Musím pochválit vaše čaje RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA a ASHOKA a z elixírů ARTHAVAPRASH. Skvěle fungují, jsem nadšená a nedám na vás dopustit!

Lenka

Piji vaše čaje pro udržení zdraví, lékaři mě léčili 3 roky bez úspěchu. Vyzkoušela jsem vaše čaje jako poslední možnost a nevěřila jsem , že zázrak se stal skutečností a nemám vůbec žádné potíže, děkuji přírodě a lidem kteří se tím zabývají a připravují léčivé čajové směsi.

Dana, Zdiby-Brnky

Dva roky jsem navštěvovala plicní oddělení a ztěžovala si na neustálé pokašlávání. Doktoři nic nenašli a taky nic nedali. Pak jsem si koupila čaj TULSI a ještě jsem nedopila jednu krabičku a již nekašlu. Je to zázrak? Ne - je to účinek TULSI. A jako bonus je docela chutný - po hřebíčku. Je to nyní můj oblíbený čaj.

Horová, Rokycany

Dobrý den, často jsem trpěla migrénou. Čaj PRANA mi od těchto problémů pomohl. Ráda bych všechny neduhy ( křečové žíly, menopauza ) řešila tímto způsobem. S bylinnými čaji jsem velice spokojená.

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

Při pravidelném užívání čaje SARPAGANDHA se mi podařilo snížit hypertenzi v průměru o cca 20 mmHg a doktorka mi už nehrozí práškama. Přesvědčil jsem se, že síla přírody vítězí. Děkuji!

Otto, Turnov

Dobrý den. Mám velice dobrou zkušenost s čajem JATAMANSI. Kvůli obtížným životním problémům jsem začal mít nespavost a úzkosti, které posléze přešli v depresi. Nejdříve jsem zkoušel čaj ASHWAGANDHA na nespavost, ale bohužel jsem byl už v stádiu, kdy se mi třásly ruce, cítil jsem napětí 24 hodin a měl kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla jen trochu, chyba to byla moje, jelikož jsem zvolil ne úplně vhodný čaj k mým zdravotním problémům. Opravdovou úlevu jsem pocítil až po vyzkoušení JATAMANSI. Osvědčilo se mi kombinovat čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA nebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravem

Alex, Praha

Po očkování žloutenky se mi rozjel atopický exem, alergoložka ani doktoři nepomohli, nic nenašli a souvislost s očkováním popírají. Po třech letech mi pomohl až čaj VARUNA na ledviny. Děkuji

Marky

Můj tchán má cukrovku a píchá si již i inzulin. Dostal od nás darem čaj MAHAPHALA. A i když není alternativě mnoho nakloněn, zajímá se o další balení čaje, neboť mu lékař řekl, že se jeho stav vylepšil..:-)

A. Vejříková, Beroun

V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle zdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!

Spiritcentrum, Beroun

S vašimi čaji máme výborné výsledky!!! Já osobně s TRIPHALA a SHUNTI, moc mi pomoly s refluxem a celkově zharmonizovaly můj metabolismus a zažívání.

A. Vejříková, Beroun

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Léta trpím úpornou alergií (prach, roztoči, pyly), která se s každým rokem zhoršuje. Každé léto musím snášet neustálé kýchání, smrkání, zarudlé oči a svědění v nose a uších. Po několika dnech užívání čajů DALCHINI a KARAVI se mi ohromně ulevilo, z obvyklých příznaků zbylo jen úplné minimum. A to vše bez chemie! Jsem za Vaše čaje ohromně vděčný a budu je užívat i dále.

Lukáš

Trápení s rýmou začal řešit hned první čaj. Jsem nadšená a kudy chodím, tudy ho již druhý rok doporučuji.

Marcela, Hradec Králové

Dobrý den, tři roky jsem onkologická pacientka na hormonální léčbě. Jako doplněk používám čaj SHATAWARI. Velmi mi pomáhá a já se cítím skvěle. Doporučuji všem se stejným problémem. Popíjím 2 x denně v rámci pitného režimu.

Jaroslava Drožová, Praha

Podle Vašich rad jsem používal 3 týdny čaj PITTA s elixírem SVEDAPRASH a nyní jsem na konci druhého týdne s čajem NIMBA a též s elixírem SVEDAPRASH. Pokožka se mi velmi zlepšila, zahojila. Nové potíže se nevyskytují, jsem spokojen.

Petr Dražan

Dobrý den, ayurvédské čajíky používáme doma velmi rádi. Vyzkoušený PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALÁJSKÉ OSVĚŽENÍ jsou vynikající a opravdu účinné. Jsme velmi vděční všem, kteří se podílejí na výrobě a dovozu těchto léčivých zázraků.

Silvia Petríková, Trenčín

Mám velmi dobrou zkušenost s čajem KALAMEGHA, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který jsem léčila jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.

Katka, Klabava

Super čaje !

Lenka.p, Praha

Pil jsem čaj na motání hlavy, po 2 měsících naprosto zmizelo. Nevím jakým zázrakem ale pomohlo to. Doporučuji všem.

Ivana, Praha

Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ajurvedu doporučuji všem!!

Eva, Úštěk

Vaše čaje používám již delší dobu na různé neduhy (Dna, Sklivcové Zákaly...) a jsem velice spokojená. Doporučila jsem čaje i spolupracovnici. Opravdu mohu jen doporučit.

Bohunka, Týn nad Vltavou

Hezký den, děkuji :) . Čaje jsou opravdu úžasné a co je hlavní - pomáhají !!!! Po týdnu poctivého pití první kvalitní výsledek. Byla to moje poslední záchrana....

B. Baumruková, Čechtice

Hledala jsem pomoc na svůj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi velice pomohl, již po týdnu pití mě přestaly bolet a otékat nohy. Cítím se mnohem lépe.

Veronika N.

Dobrý den! Zjistili mi značně vysunutou plotýnku v bederní páteři, stále jsem byla minimálně na dvou Ibalginech denně. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začala pociťovat výraznou úlevu, vysadila jsem léky a nevěřila jsem - fungovalo to.

Dita

Ahoj! Lékaři mi zjistili degeneraci v páteři. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začal pociťovat úlevu, přestal jsem užívat léky a nevěřil - fungovalo to.

Patrik R.