Jste zde

Z vašich ohlasů

Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!

Bozsár Gabriella, Budapešť

Vyzkoušeli jsme s manželem čaj Maricha na upravení tlaku, po třech dnech byl tlak normální a poté jsme zkusili i jiné čaje. Udanu na energii a došický čaj Vata. Všechny nám moc pomáhají. Nyní vyzkouším i elixíry a sušené ovoce. Velice děkuji, že si vaše čaje máme možnost koupit.

Lenka, Litovel

Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšičké čaje a pouhé 2 šálky chutného pitta čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík Anna Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšičké čaje a pouhé 2 šálky chutného pitta čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík Anna

Anna R., Mnichovo Hradiště

Vaše čaje používám již delší dobu na různé neduhy (dna, sklivcové zákaly...) a jsem velice spokojená. Doporučila jsem čaje i spolupracovnici. Opravdu mohu jen doporučit.

Bohunka, Týn nad Vltavou

Našel jsem čaj TULSI, zmírnuje mou bolest v krku.

John Walker, Burnley

S čajem JATAMANSI jsem velmi spokojen. Konečně jsem mohl přestat brát sedativa na nervový systém, cítím se šťastnější, uvolněnější. Koupím si další balení, doporučuji každému.

Jáchym

Vaše produkty mohu jen doporučit. Mám více druhů čajů, spotřebovala jsem už i dva elixíry na oči. Jeden na imunitu právě užívám a čeká mě ještě elixír na vlasy. Ty dva jsem u vás vyhrála. :) Horké nápoje jsou také vynikající. Vaše produkty si budu kupovat nadále. Přeji hodně úspěchů. :)

Katarína, Prešov

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Dobrý den, určitě doporučuji i vyzkoušet smoothies se směsí na horké nápoje! V rámci detoxikačních procedur jsou úžasným pomocníkem. Jsem vděčný za to že jsou tyto produkty dostupné a věřím že další lidé objeví jejich potenciál!

Adam P., Bratislava

Dobrý den. Začala jsem vařit manželovi čaj SARPAGANDHA na vysoký tlak. Užíval léky a tlak měl stále vyšší, okolo 150. Po týdnu pití čaje mu klesl tlak na 125. Děkuji, že čaje dovážíte.

Olga

Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvedu doporučuji všem!!

Eva, Úštěk

V době když jsem přišel do Salcburku ze Španělska, jsem našel v restauraci Vegan, v ulici Franz Joseph Straße 3, ájurvédské čaje. Piji pravidelně TULSI a tolik dalších čajů, které mi dělaly tak dobře na mé zdraví v mých 60 letech. Piji je každý den abych zůstal zdravý. Vyzývám všechny, aby vyzkoušeli a pocítili, jak prospívají tělu.

Ramon Borreguero, Salzburg

Dobrý den, chtěla bych potvrdit že jsem velmi spokojená s vašimi produkty které mi velmi pomáhají.

A. Adamowicz

Je vskutku zázrakem přírody v jakém náramném souznění jsou bylinné směsi čajů, jejich vůně a účinky. Přípravky jsou chutné, prospěšné a snadné na užívání. Vybavil jsem si jimi svou kuchyň i kancelář.

I.S.-D., Warendorf

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím Vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci.

Marta Brabcová

Dobrý den! Zjistili mi značně vysunutou plotýnku v bederní páteři, stále jsem byla minimálně na dvou Ibalginech denně. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začala pociťovat výraznou úlevu, vysadila jsem léky a nevěřila jsem - fungovalo to.

Dita

Pila jsem čaj na motání hlavy a po 2 měsících naprosto zmizelo. Nevím jakým zázrakem ale pomohlo to. Doporučuji všem.

Ivana, Praha

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

Dobrý den, je mi 50 let a jsem v perimenopauze. Všimla jsem si menstruační změny doprovázené určitým fyzickým a někdy emocionálním nepohodlím. Začala jsem pít čaj ASHOKA a cítím se lépe a vyváženější. Menstruace, i když je nepravidelná, nyní probíhá přirozeněji a s menšími příznaky. Zažívám také menší změny nálad. Jsem za to velmi vděčná!

Simone, Porto

Zdravím, čaje od Everest Ayurveda piji již několikátý rok, pomohly mi s menstruací a celkovými problémy spojené s hormonální nerovnováhou. Nyní objednávám další čaje a uvidíme, jak na mě zapůsobí :-)

Lucie M., Ořech

Čaj TRIPHALA na detoxikaci trávicího traktu a čaj KALAMEGHA na játra a žlučník mi pomohly s trávením, vyprazdňováním a celkově se cítím lépe. Bylo mi doporučeno očistit si trávicí trakt kvůli menším obtížím a nepravidelnosti při menstruaci. Menstruaci mám teď pravidelnou a bez nepříjemností. Děkuji pěkně.

Nikola

Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností Marta Brabcová, Praha 5

Marta Brabcová

Léta trpím úpornou alergií (prach, roztoči, pyly), která se s každým rokem zhoršuje. Každé léto musím snášet neustálé kýchání, smrkání, zarudlé oči a svědění v nose a uších. Po několika dnech užívání čajů DALCHINI a KARAVI se mi ohromně ulevilo, z obvyklých příznaků zbylo jen úplné minimum. A to vše bez chemie! Jsem za Vaše čaje ohromně vděčný a budu je užívat i dále.

Lukáš

Super čaje !

Lenka.p, Praha

Čaj BRAHMI jsem začal používat poté, co jsem vysadil léky proti záchvatům (protože jsem nemohl studovat). Čaj BRAHMI pomohl zklidnit potíže které mi byly diagnostikovány v mozku. Momentálně píšu svoji práci a bude hotová koncem července.

Kamil B.

Dobrý den, před nějakým časem mi lékařka diagnostikovala vysoký tlak. Dozvěděla jsem se o Vašich čajích a vyzkoušela SARPAGANDHU. Po 14 dnech dnech se začal tlak vyrovnávat. Po dopití čajů se drží v normálu. Děkuji za možnost užívání vašeho čaje který mi velmi pomohl.

Běla, Plzeň

Zdravím. Velice mi pomohl čaj MARICHA na normalizaci tlaku a také celkově na dobrou kondici. Děkuji.

Natalia, Praha

Moc chválím TERMOSKU! Musela jsem vyzkoušet jednu pro sebe. Je naprosto super, využívám ji denně!

Kateřina

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Mám velmi dobrou zkušenost s čajem KALAMEGHA, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který jsem léčila jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.

Katka, Klabava

Vynikající!!!!! Miluji vaše čaje, opravdu fungují, podařilo se mi dosáhnout účinků u všech zakoupených čajů. Doporučuji, vynikající kvalita a osvědčené výsledky.

Sandra Freixa, Évora

Ledvinovy čaj VARUNA mi už mnohokrát pomohl při ledvinové kolice. Mockrát děkuji, mohu jen doporučit.

Magdalena Brstiakova, Karvina

Dobrý den, používám váši zdravotní kůru DETOXIKACE KRVE A POKOŽKY na hemeroidy a je to úžasné. Již po týdnu jsem byla bez obtíží. Teď je to třetí týden, co kůru užívám, a stále ani kapička krve. Zázrak!

Hana, Nový Jičín

Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. V době pylových alergií mám opakovaně výbornou zkušenost s čajem DALCHINI. Proti bolestem při výhřezu ploténky se skvěle osvědčil čaj GOKSHURA (účinek lepší než léky). Moc doporučuji!!!

Hana Horáková, Uherské Hradiště

S vašimi čaji máme výborné výsledky!!! Já osobně s TRIPHALA a SHUNTHI, moc mi pomohly s refluxem a celkově zharmonizovaly můj metabolismus a zažívání.

A. Vejříková, Beroun

Dobrý den, ayurvédské čajíky používáme doma velmi rádi. Máme vyzkoušený čaj PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALÁJSKÉ OSVĚŽENÍ - jsou vynikající a opravdu účinné. Jsme velmi vděční všem, kteří se podílejí na výrobě a dovozu těchto léčivých zázraků.

Silvia Petríková, Trenčín

Jsou to produkty vynikající kvality, které přispívají k fyzické a duševní rovnováze. Vyzkoušela jsem čaj PITTA a elixír RAKTAPRASH a cítím se klidnější a méně úzkostlivá. Vděčnost!

Simone

Velmi kvalitní čaje.

Pavel, Vysoké Mýto

Čaj ARJUNA byl zachráncem a již nemám příznaky spojené s nepravidelným srdečním rytmem. Je to opravdu úžasný produkt.

Jillie T., New Zealand

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem Tereza

Tereza

V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle zdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!

Spiritcentrum, Beroun

Podle Vašich rad jsem používal 3 týdny čaj PITTA s elixírem SVEDAPRASH a nyní jsem na konci druhého týdne s čajem NIMBA a též s elixírem SVEDAPRASH. Pokožka se mi velmi zlepšila, zahojila. Nové potíže se nevyskytují, jsem spokojen.

Petr Dražan

Jsem profesionálka v oboru ošetřovatelství se školením v tradiční čínské medicíně. Po vyzkoušení Amalaki jsem shledala, že kvalita těchto produktů je velmi uspokojivá. Používám je a doporučuji jejich konzumaci, protože umožňují přirozené zotavení z patologických stavů a působí tak na přirozenou obnovu dobrého zdraví. Přestala jsem užívat umělý vitamin C a namísto toho používám AMALAKI, které ještě navíc zlepšuje vstřebávání železa.

Florbela, Lisboa

Dobrý den, kupuji si pravidelně čaj VARUNA, pomáhá mi při zánětu močových cest. A používám ho i preventivně na pročištění.

Hanka

S čistícími a bylinnými pastami jsem velmi spokojená. Mají dobré účinky a vysoký obsah minerálů a živin i při užívání malého množství. Mám dobrou odezvu také na čaje, které jsem koupila svým přátelům.

Inken Schäfer-Dirkorte, Warendorf

Pro mě jsou produkty Everest-Ayurveda vždy velmi přínosné a mají vyrovnávající a harmonizující účinek.

Christoph P.

Můj tchán má cukrovku a píchá si již i inzulin. Dostal od nás darem čaj MAHAPHALA. A i když není alternativě mnoho nakloněn, zajímá se o další balení čaje, neboť mu lékař řekl, že se jeho stav vylepšil..:-)

A. Vejříková, Beroun

Dva roky jsem navštěvovala plicní oddělení a ztěžovala si na neustálé pokašlávání. Doktoři nic nenašli a taky nic nedali. Pak jsem si koupila čaj TULSI a ještě jsem nedopila jednu krabičku a již nekašlu. Je to zázrak? Ne - je to účinek TULSI. A jako bonus je docela chutný - po hřebíčku. Je to nyní můj oblíbený čaj.

Horová, Rokycany

Ahoj, už pár měsíců užívám Váš úžasný čaj MANJISHTA. Velmi mi pomohl. Děkuji mnohokrát. I Váš web je skvělý.

Tony