Jste zde

Z vašich ohlasů

Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!

Bozsár Gabriella, Budapešť

Vyzkoušeli jsme s manželem čaj Maricha na upravení tlaku, po třech dnech byl tlak normální a poté jsme zkusili i jiné čaje. Udanu na energii a došický čaj Vata. Všechny nám moc pomáhají. Nyní vyzkouším i elixíry a sušené ovoce. Velice děkuji, že si vaše čaje máme možnost koupit.

Lenka, Litovel

Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšičké čaje a pouhé 2 šálky chutného pitta čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík Anna Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšičké čaje a pouhé 2 šálky chutného pitta čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík Anna

Anna R., Mnichovo Hradiště

Dobrý den, tři roky jsem onkologická pacientka na hormonální léčbě. Jako doplněk používám čaj SHATAWARI. Velmi mi pomáhá a já se cítím skvěle. Doporučuji všem se stejným problémem. Popíjím 2 x denně v rámci pitného režimu.

Jaroslava Drožová, Praha

Čaj KATPHALA je výborný když "na mě něco leze". Jakmile cítím příznaky chřipky čaj KATPHALA do hodinky uklidňuje a léčí co se dá. Díky němu jsem se vyhnula mnoha nemocenským. Také moc a moc chválím AMALAKI nápoje. Když se cítím vyčerpaná dám si nápoj a za chvíli jsem čilá. Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností Marta Brabcová, Praha 5

Marta Brabcová, Praha

Už dávno jsem zjistila, že naše tělo reaguje většinou lépe na přírodní léčbu protože samo je také z přírody. Ájurvédské čaje jsou výborně zkombinovány a až zázračně působí. A konkrétně vaše společnost odvádí výbornou práci, používá kvalitní suroviny a má perfektní výběr. Vaše výrobky si kupuji pravidelně už několik let. Nejvíce se mi osvědčily: čaj KATPHALA, který užívám při chřipce a APANA při nepříjemných menstruačních projevech. Moje příznaky hned zmírní o 70-80%. Děkuji.

Lujza, Bratislava

Jen vám řeknu že vaše výrobky jsou kouzelné a skvěle mi pomáhají! Můj partner má bolesti zad a bereme SLESAKA na klouby... Děkuji mnohokrát, zdravím !

Anna, Espana

Vaše ajurvédské čaje i elixíry jsem již několikráte objednala i zakoupila v kamenných obchodech. Jsme s nimi já i manžel velice spokojeni a vím, že i v budoucnu budeme stálými odběrateli.

Vladimíra

Perfektní dokument. Nenásilný, jemně podaný a bez zbytečné okrasy.

Sancho

Hledala jsem pomoc na svůj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi velice pomohl, již po týdnu pití mě přestaly bolet a otékat nohy. Cítím se mnohem lépe.

Veronika N.

Dobrý den, s radostí z mé krátké zkušenosti mohu říci, že miluji veškeré Vaše ovoce, jsou dobré jako snack - malé občerstvení. Elixír MEDAPRASH mi snižuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.

Dora

Chtěla bych se podělit o zkušenost s čajem DHATAKI na silnou menstruaci. Tento čaj mi velmi pomohl na neskutečně silné bolesti a křeče které jsem mívala při každé menstruaci. Kvůli nim jsem mnohokrát musela zůstat doma a ležet. Nic mi nepomáhalo, vyzkoušela jsem mnoho léků i čaje, ale na všechno můj organismus reagoval tak, že jsem to zvrátila a bylo mi ještě hůř. Tento čaj je jediný, který mi pomohl. Piju ho pár dní před menstruací a také v první den silné menstruace, bolesti mám jen slabé a mohu normálně fungovat. Doporučuji všem ženám, které mají takové problémy.

Monika

Doporučuji, jsem velmi spokojena. :) Namaste

Veronika, Holubov

Pravidelně si u vás objednávám japonské vonné tyčinky které mají velmi příjemnou a jemnou vůni. Oblíbila si je již celá naše rodina i přátelé. Děkuji za velmi rychlé doručení i během hektického předvánočního období.

Jana

Dnes jsme se při pití vašich lahodných léčivých čajů dívali také na vaše DVD. Neuvěřitelně silný příběh. Vaše výrobky mi zásadně pomohly při mém uzdravení. Touto cestou srdečně děkuji a přeji vám mnoho úspěchů.

Jiří Oslizlo

Hezký den, děkuji :) . Čaje jsou opravdu úžasné a co je hlavní - pomáhají !!!! Po týdnu poctivého pití první kvalitní výsledek. Byla to moje poslední záchrana....

B. Baumruková, Čechtice

Zjistil jsem, že mi čaj BRAHMI pomohl, cítím se méně stresovaný a moje koncentrace se zlepšuje.

John Walker, Burnley

Ahoj! Lékaři mi zjistili degeneraci v páteři. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začal pociťovat úlevu, přestal jsem užívat léky a nevěřil - fungovalo to.

Patrik R.

Dobrý den, k vašim produktům jsem se dostal kvůli své potravinové intoleranci na lepek a laktózu kterou jsem chtěl "vyléčit" přirozenou cestou. Po dlouhodobém pravidelném užívání očistných elixírů ANNAPRASH a PURISHAPRASH v kombinaci s čaji se mi podařilo do značné míry obnovit naplno funkci trávicího traktu. Už nemusím ve stravě brát intolerance vůbec v úvahu. Určitě doporučuji i vyzkoušet smoothies se směsí na horké nápoje! V rámci detoxikačních procedur jsou úžasným pomocníkem. Jsem vděčný za to že jsou tyto produkty dostupné a věřím že další lidé objeví jejich potenciál!

Adam P., Bratislava

Vyzkoušel jsem mnoho druhů čaje od Everest Ayurveda. Jsem velmi spokojen. Možná i z důvodu, že jsem Nepál již 2x navštívil a některé věci pochopil...

Standa

Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. Moc doporučuji!!!

Hana Horáková

Vaše čaje používám již delší dobu na různé neduhy (dna, sklivcové zákaly...) a jsem velice spokojená. Doporučila jsem čaje i spolupracovnici. Opravdu mohu jen doporučit.

Bohunka, Týn nad Vltavou

Našel jsem čaj TULSI, zmírnuje mou bolest v krku.

John Walker, Burnley

S čajem JATAMANSI jsem velmi spokojen. Konečně jsem mohl přestat brát sedativa na nervový systém, cítím se šťastnější, uvolněnější. Koupím si další balení, doporučuji každému.

Jáchym

Vaše produkty mohu jen doporučit. Mám více druhů čajů, spotřebovala jsem už i dva elixíry na oči. Jeden na imunitu právě užívám a čeká mě ještě elixír na vlasy. Ty dva jsem u vás vyhrála. :) Horké nápoje jsou také vynikající. Vaše produkty si budu kupovat nadále. Přeji hodně úspěchů. :)

Katarína, Prešov

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Dobrý den, určitě doporučuji i vyzkoušet smoothies se směsí na horké nápoje! V rámci detoxikačních procedur jsou úžasným pomocníkem. Jsem vděčný za to že jsou tyto produkty dostupné a věřím že další lidé objeví jejich potenciál!

Adam P., Bratislava

Dobrý den. Začala jsem vařit manželovi čaj SARPAGANDHA na vysoký tlak. Užíval léky a tlak měl stále vyšší, okolo 150. Po týdnu pití čaje mu klesl tlak na 125. Děkuji, že čaje dovážíte.

Olga

Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvedu doporučuji všem!!

Eva, Úštěk

V době když jsem přišel do Salcburku ze Španělska, jsem našel v restauraci Vegan, v ulici Franz Joseph Straße 3, ájurvédské čaje. Piji pravidelně TULSI a tolik dalších čajů, které mi dělaly tak dobře na mé zdraví v mých 60 letech. Piji je každý den abych zůstal zdravý. Vyzývám všechny, aby vyzkoušeli a pocítili, jak prospívají tělu.

Ramon Borreguero, Salzburg

Dobrý den, chtěla bych potvrdit že jsem velmi spokojená s vašimi produkty které mi velmi pomáhají.

A. Adamowicz

Je vskutku zázrakem přírody v jakém náramném souznění jsou bylinné směsi čajů, jejich vůně a účinky. Přípravky jsou chutné, prospěšné a snadné na užívání. Vybavil jsem si jimi svou kuchyň i kancelář.

I.S.-D., Warendorf

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím Vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci.

Marta Brabcová

Dobrý den! Zjistili mi značně vysunutou plotýnku v bederní páteři, stále jsem byla minimálně na dvou Ibalginech denně. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začala pociťovat výraznou úlevu, vysadila jsem léky a nevěřila jsem - fungovalo to.

Dita

Pila jsem čaj na motání hlavy a po 2 měsících naprosto zmizelo. Nevím jakým zázrakem ale pomohlo to. Doporučuji všem.

Ivana, Praha

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

Dobrý den, je mi 50 let a jsem v perimenopauze. Všimla jsem si menstruační změny doprovázené určitým fyzickým a někdy emocionálním nepohodlím. Začala jsem pít čaj ASHOKA a cítím se lépe a vyváženější. Menstruace, i když je nepravidelná, nyní probíhá přirozeněji a s menšími příznaky. Zažívám také menší změny nálad. Jsem za to velmi vděčná!

Simone, Porto

Zdravím, čaje od Everest Ayurveda piji již několikátý rok, pomohly mi s menstruací a celkovými problémy spojené s hormonální nerovnováhou. Nyní objednávám další čaje a uvidíme, jak na mě zapůsobí :-)

Lucie M., Ořech

Čaj TRIPHALA na detoxikaci trávicího traktu a čaj KALAMEGHA na játra a žlučník mi pomohly s trávením, vyprazdňováním a celkově se cítím lépe. Bylo mi doporučeno očistit si trávicí trakt kvůli menším obtížím a nepravidelnosti při menstruaci. Menstruaci mám teď pravidelnou a bez nepříjemností. Děkuji pěkně.

Nikola

Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností Marta Brabcová, Praha 5

Marta Brabcová

Léta trpím úpornou alergií (prach, roztoči, pyly), která se s každým rokem zhoršuje. Každé léto musím snášet neustálé kýchání, smrkání, zarudlé oči a svědění v nose a uších. Po několika dnech užívání čajů DALCHINI a KARAVI se mi ohromně ulevilo, z obvyklých příznaků zbylo jen úplné minimum. A to vše bez chemie! Jsem za Vaše čaje ohromně vděčný a budu je užívat i dále.

Lukáš

Super čaje !

Lenka.p, Praha

Čaj BRAHMI jsem začal používat poté, co jsem vysadil léky proti záchvatům (protože jsem nemohl studovat). Čaj BRAHMI pomohl zklidnit potíže které mi byly diagnostikovány v mozku. Momentálně píšu svoji práci a bude hotová koncem července.

Kamil B.

Dobrý den, před nějakým časem mi lékařka diagnostikovala vysoký tlak. Dozvěděla jsem se o Vašich čajích a vyzkoušela SARPAGANDHU. Po 14 dnech dnech se začal tlak vyrovnávat. Po dopití čajů se drží v normálu. Děkuji za možnost užívání vašeho čaje který mi velmi pomohl.

Běla, Plzeň

Zdravím. Velice mi pomohl čaj MARICHA na normalizaci tlaku a také celkově na dobrou kondici. Děkuji.

Natalia, Praha

Moc chválím TERMOSKU! Musela jsem vyzkoušet jednu pro sebe. Je naprosto super, využívám ji denně!

Kateřina

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Mám velmi dobrou zkušenost s čajem KALAMEGHA, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který jsem léčila jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.

Katka, Klabava

Vynikající!!!!! Miluji vaše čaje, opravdu fungují, podařilo se mi dosáhnout účinků u všech zakoupených čajů. Doporučuji, vynikající kvalita a osvědčené výsledky.

Sandra Freixa, Évora