Jste zde

Z vašich ohlasů

Nedávno mi přišli na výhřez plotýnky měla jsem šílené bolesti! Zkusila jsem MAMSAPRASH džem a hodně moc se mi ulevilo, je to až neuvěřitelné!!!

Jarmila, Kladno

Díky vašemu čaji na cukr MAHAPHALA a minimální úpravě jídelníčku jsem snížila cukr v krvi z 18,6 na normál. Vaše čaje jsou úžasné, piji je já, celá moje rodina i moji klienti. Jsem totiž masérka a vaše čaje doporučuji. I od klientů mají 1+ . Pěkný den :-)

Julie, České Budějovice

Čaj RANJAKA mi pomáhá na únavu, doplnění železa a celkovou kondici po menstruaci.

Lucie, Brno

Měla jsem pylovou alergii, ale pomocí čaje KARAVI jsem se jí postupně zbavila. První rok mi čaj zmírnil příznaky už po pár dnech užívání. Druhý rok mi alergie po několika dnech úplně odešla, když jsem začala při prvních příznacích pít KARAVI. A letošní rok, bez užívání čaje, už nepociťuji žádné nepříjemné příznaky alergie.

Martina, Praha

Půl roku mě bolely záda, vyšetření, střídání léků a žádná úleva. Vyzkoušela jsem kde co, kolagen, vitamíny. Bez zlepšení. Už 3. den co užívám pastu na kosti a klouby ASTHIPRASH, velká úleva. Objednávám znovu. Jsem nadšená.

Zdenka, Karlovy Vary

Čaj KANTAKARI mi pomohl po trhání zubu. Byla to osmička, takže velká díra v dásni a stálé krvácení. Vyzkoušela jsem na to áyurvédský čaj KANTAKARI, který je určený na zuby a dásně. Bylo to neuvěřitelné. Hned po prvním šálku čaje mi dáseň přestala krvácet. A po pravidelném užívání 1 šálku na noc se mi dáseň během několika dnů zahojila.

Martina, Praha

Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!

Bozsár Gabriella, Budapešť

Dostala jsem od kamarádky ájurvédský nápoj na imunitu AMALAKI nápoj SHILAJIT MUMIO a začala jsem ho pravidelně pít každé ráno před snídaní. Ani jsem od něj příliš neočekávala a navíc bylo těžké si zvyknout na dost intenzivní chuť i po přidání trošky medu. Přesto jsem vydržela a pila ho dál. Po měsíci jsem zjistila, že už mám mnohem větší odolnost vůči výkyvům počasí a nachlazení se teď dokážu zbavit za 1 den.

Martina, Praha

Ahoj :) elixír RAKTAPRASH je jedinečná kombinace ovoce AMALAKI a orientálních bylin. Tuto vzácnou směs jsem použil a doporučuji každému, kdo chce posílit játra nebo pročistit krev. Pozdravy

Zigi, Wałbrzych

Dobrý den, díky vašemu čaji ASHOKA jsem se po letech dostala do hormonální rovnováhy. Léky od lékaře mi nezabíraly. Velmi mi to zkvalitnilo život. Těším se, že vyzkouším i další.

Věra Jakešová

Ájurvédské čaje užívám již delší dobu a můžu jenom doporučit. Osobně mi pomohly s problémy zubů, po operaci očí, se zažíváním, s pohybovým aparátem. Výborné produkty za rozumnou cenu :)

Helča, Přerov

Velmi Vám děkuji za to, že jste, a že nám poskytujete možnost udělat něco pro naše zdraví.

Romana Řezníčková, Bílovec

Čaj TULSI jsem dostala od kolegyň z práce k narozeninám, balíček různých druhů, to bylo v pondělí. Ve středu jsem cítila, že na mně leze rýma a škrábání v krku. Čaj jsem si uvařila a musím říct, že úleva byla obrovská. Děkuji

Iveta Snopková, České Budějovice

Začala jsem při chůzi pociťovat bolest v kyčelním kloubu na pravé noze a i vleže jsem trpěla bolestí. Těžko jsem nacházela vhodnou polohu ke spánku a byla stále nevyspalá. Lékaři mi nepomohli, prý si mám dát něco proti bolesti a hlavně mám cvičit. No ale cvičte s takovou bolestí. Rozhodla jsem se hledat pomoc v Ayurvédě a začala jsem užívat čaj SLESAKA a spolu s ním elixír ASTHIPRASH. Užívám je pravidelně ráno a večer od poloviny července a bolest postupně zmizela. Jsem nadšená, že jsem se zbavila bolesti a nyní již mohu začít cvičit abych si tím klouby posílila. Děkuji.

Katarína

Ahoj, čaj MARICHA mi velmi pomohl s normalizací krevního tlaku a celkově se cítím mnohem lépe.

Natalija

Děkuji za čaj KALAMEGHA, který mi konečně pomohl s několikaletými problémy se žlučníkem. Určitě vyzkouším i jiné čajové kúry.

Eva, Bratislava

Namaste, Děkuji za milý a přátelský zákaznický servis. Produkt CHYAWANPRASH od Everest Ayurveda je pro mě velmi užitečný v době neustálého stresu. Působí nejen na fyzické tělo, ale také na celý systém a je celostně harmonizující. Tím, že pomáhá zlepšovat metabolismus má potom pozitivní vliv na mysl a mozek. Správné dávkování je vyznačené na obalu. S pozdravem

Christoph Premstaller

Čaj ARJUNA mě zachránil. Již nemám příznaky související s nepravidelným srdečním rytmem. Je to opravdu úžasný produkt.

Greta

Jsem z Ayurvédy nadšen.

Darek, Kasinka Mała

Proti depresi a roztěkanosti způsobené mou frontální citlivostí zatím zabírá pouze váš čaj BRAHMI a GOTU KOLA! Používám je i v práci, protože mi velmi pomáhají soustředit se, i když káva už nepomáhá!

Agnes

S bylinnými elixíry jsem velmi spokojená. Opravdu fungují a mají vysoký obsah minerálů a živin, i když se používají v malém množství. Také nemám nic jiného než pozitivní zpětnou vazbu na čaje, které jsem koupila pro své přátele.

Regimantas

Vaše produkty jsem si velmi oblíbila, protože mi pomáhají při různých zdravotních problémech. Pokud se dodržuje způsob přípravy, dávkování a jejich správný výběr, věřím, že se účinek dostaví. Mám je jako součást různých zdravotních kůr. Věnuji se alternativní medicíně a pokladům, které nám matka příroda poskytuje, tedy jak si co nejlépe a nejšetrněji pomoci při různých zdravotních problémech kvalitními a šetrným způsobem zpracovanými přírodními produkty. A ty Vaše to určitě splňují.

M. K.

Čaje Everest Ayurveda jsem znala už dávno, ale znovu jsem si k nim našla cestu až později, když jsem hledala možnost jak zastavit vypadávání vlasů co nejpřirozenější formou. Tyto ajurvedské bylinky jsou zázrakem přírody a jsem neskutečně ráda, že je možnost je zakoupit v naší zemi za tak skvělou cenu. Po pár měsících užívání zaznamenávám značnou změnu, kdy vlasy skutečně přestaly padat (samozřejmě k tomu patří i přírodní kosmetika a šetrné zacházení), ale výsledek opravdu zaznamenávám i v podobě nových vlásků. Nedávno jsem začala k čajům užívat i elixír a nápoj, který je doporučen na těchto stránkách. Nemůžu si tyto produkty vynachválit. Jsem za Vaši nabídku neskutečně vděčná.

Lucie

Mám alergii na pyl. Léčila jsem se 7 let antialergickými léky, ale nic nepomáhalo. Začala jsem pít DALCHINI a po dvou dnech všechny příznaky zmizely. Nevím, jestli to může být zázrak, ale myslím, že ano :)

Marija

Čaje jsou vynikající a účinné, pijeme je s manželem každý den… Vybíráme si podle zdravotního stavu, nebo nálady… (TULSI, PRANA, SLESAKA, VARUNA, PITTA...). Jiné čaje už nekupujeme. Děkujeme vám.

Jana, Valašsko

Velká spokojenost. Veškeré zdravotní problémy řeším pomocí čajů. Nejvýraznější výsledky se projevily při pití čaje SHATAWARI, který mi pomohl na cysty a čaj RANJAKA na krvetvorbu a množství železa. Za necelý měsíc se mi hodnoty pro dárcovství krve upravily z 123 na 136. Na čaje nedám dopustit.

Monika, Ústí nad Orlicí

Po ochutnání vašeho elixíru CHYAWANPRASH musím říci, že je naprosto jedinečný. Je velmi chutný a má silný bylinný účinek na fyzické i duševní zdraví. Omlazuje tělo a dodává energii. To je skvělé!

Lukas

Mockrát děkuji...vaše produkty jsou nejlepší. CHYAWANPRASH užívám od loňského podzimu a za celou dobu jsem nebyl ani jednou nachlazen, nemocný atp. Je to fakt zázračný elixír...moc děkuji!

Dalibor, Pardubice

Dobrý den, v lednu jsem se na Vás obrátila s prosbou o radu, co dávat pejskovi na nedomykavost chlopně. Zachovala jsem se podle Vaší rady a 2x denně dostává MANOPRASH. Včera jsem s ním byla na očkování, před kterým, jako obvykle, lékař fonendoskopem poslouchal mimo jiné i srdce. Bylo to v pořádku! Moc Vám děkuji za vynikající radu i za to, že zde ayurvedu prodáváte. Je úžasné, že vlastně bylinným elixírem se vyřešilo něco, co u lidí vede k výměně srdeční chlopně a zcela jistě následnému doživotnímu užívání léků s mnoha nežádoucími účinky. Dokonalé, opravdu.

Anna

Čaj ASHWAGANDHA na spaní vřele doporučuji. Myslel jsem, že je to beznadějné, každý druhý den bez spánku. ASHWAGANDHA zafungoval okamžitě a hodně mi pomohl. Bylo to účinnější než trankvilizéry!

Monika

Již dlouho používám tyto čaje a je úžasné jak fungují. Piju je často a moc mě chutnaji.

Hana, Kostelec nad Orlicí

Dobrý večer, vaše produkty z Amalaki, včetně nutričních tyčinek, jsou velmi chutné a těší se velké oblibě i u ostatních lidí. Děkuji mnohokrát,

Otto

Čaj APANA zmírňuje bolest, po dvou šálcích již nemusíte brát prášky. Také MEDHIKA mi byla velmi nápomocná při kojení, protože jsem měla velmi málo mléka.

Agnė

Na čaj SHATAPUSHPI nedám dopustit, původně jsem si ho pořídila kvůli problemům s menstruačním cyklem, ale vnímám velmi i jeho pozitivni účinky na trávení (zmizely okamžitě problémy s překyselením žaludku a potíže se zažíváním, které mě trápily několik měsíců), pociťuji i celkové zlepšení nálady. Přes jeho nahořklou chuť a možná právě pro ni, se z tohoto čaje stal věrný přítel do každého dne. Moc děkuji

Nicolle Kulíšková, Ostrava

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit čaj KANTAKARI na zuby a dásně. Jsem po zákroku vsazení implantátů, bojovala jsem přetrvávající bolestí a hnisání okostice. Brala jsem antibiotika až později jsem začala pít váš čaj, už po prvním šálku jsem cítila úlevu. Je opravdu třeba dodržovat pravidelnou denní dávku, trvalo to týden, jsem v pořádku a bez analgetik. Děkuji pěkně za příležitost a dostupnost těchto produktů.

Zuzana, Topoľčany

Dobrý den, pravidelně si kupuji VARUNU která mi pomáhá na záněty močových cest. Používám ho i jako profylaxi na očistu.

Henrikas

Několik let na jaře trpím úpornou alergickou rýmou. Léky na alergii mi moc nezabíraly. Vyzkoušela jsem čaj DALCHINI a můžu normálně existovat. Je to zázrak. Moc děkuji. Určitě vyzkouším i jiné čaje.

Renáta

Jsem velmi ráda, že jsem objevila vaše produkty. Jsem přesvědčená a mnoho jsem jich vyzkoušela na sobě i u mých kolegů, že účinky zlepšení zdravotního stavu přicházejí téměř okamžitě. Děkuji z celého srdce, i za to, že vaše prvotřídní výrobky jsou dostupné (i cenově) všem lidem na zemi. Velmi si toho vážím. Srdečně děkuji za to že jste..

Irenka, Horné Orešany

S čajem JATAMANSI jsem velmi spokojena. Konečně jsem mohla přestat brát uklidňující léky, cítím se šťastnější, uvolněnější. Koupím další balení, všem doporučuji.

Janina

Za mě nejsilnější přírodní produkty, které jsem kdy vyzkoušela. Čaj NIMBA mě zbavil vracející se plísně nohou, na kterou byla západní medicína krátká. Vždy jsem byla bledá a nyní mám krásnou zdravou pleť.

Markéta, Ústí nad Labem

Dobré ráno, ze své krátké zkušenosti mohu s potěšením konstatovat, že miluji všechno Vaše ovoce, je úžasné jako svačina, že elixír MEDAPRASH potlačuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.

Dominykas

Před čtyřmi lety mi začaly bolesti malých kloubů, tedy kloubů rukou. Byla jsem na ortopedii, tam mi doktor řekl, že to je artróza a nedá se s tím nic dělat, byla jsem na revmatologii, tam mi řekli, že revma to není. Byla jsem na interně kvůli zvýšeným hodnotám železa, tam mi také řekli, že tím to není. Držela jsem měsíc dietu podle doktora Barnarda, zjistila jsem, které potraviny mi to zhoršují, ale zlepšení stejně nenastalo. Když už jsem se ze zoufalství přihlásila na vyšetření do Vysokého na Jizerou, protože jsem už nemohla ani lidem podat ruku, aby to nebylo bolestivé, dostala jsem doporučení od blízké známé zkusit Ayurvédskou kůru na klouby. Nejsem žádný esoterik, ale tonoucí se stébla chytá. A po cca třech týdnech skeptického užívání jsem s překvapením konstatovala, že jsem se sice zázračně neuzdravila, ale ty nejhorší bolesti jsou pryč. Ano, v noci musím ztvrdlé klouby rozcvičovat, nejsou jako nové, ale bolesti jednotlivých kloubů ustaly, mohu podávat lidem ruku a i ledasjaké víčko už si sama otevřu. Nemusím na operaci a ted jen, aby ASTHIPRASH fungoval i nadále. Moc děkuji!

Dagmar Kyjovská

Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!

Bozsár Gabriella, Budapešť

Ahoj, máte krásný web. Mám dobrý pocit z vaší společnosti a integrity. Mnohokrát děkuji. S přátelským pozdravem,

Astrid Pook, Nový Zéland

Vyzkoušeli jsme s manželem čaj MARICHA na upravení tlaku, po třech dnech byl tlak normální a poté jsme zkusili i jiné čaje. UDANA na energii a dóšický čaj VATA. Všechny nám moc pomáhají. Nyní vyzkouším i elixíry a sušené ovoce. Velice děkuji, že si vaše čaje máme možnost koupit.

Lenka, Litovel

Dobrý den, jsem dlouholetým odběratelem Vašeho čaje KARAVI, který mi jako zázrakem vyléčil velmi agresivní alergii na rajská jablka. Proto Vašim čajům velmi důvěřuji. Děkuji za pomoc

Nikoleta

Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšické čaje a pouhé 2 šálky chutného PITTA čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík

Anna R., Mnichovo Hradiště

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Mám velmi dobrou zkušenost s čajem KALAMEGHA, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který jsem léčila jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.

Katka, Klabava

Vynikající!!!!! Miluji vaše čaje, opravdu fungují, podařilo se mi dosáhnout účinků u všech zakoupených čajů. Doporučuji, vynikající kvalita a osvědčené výsledky.

Sandra Freixa, Évora