Jste zde

Z vašich ohlasů

Děkuji za vaše úžasné čaje. Pila jsem čaj NAGARA dva měsíce a musím řící, že mně navrátil zpátky k životu. Vyzkoušela jsem také Pitta Tea a mohu ho jen upřímně doporučit.

Anna

S čistícími a bylinnými pastami jsem velmi spokojená. Mají dobré účinky a vysoký obsah minerálů a živin i při užívání malého množství. Mám dobrou odezvu také na čaje, které jsem koupila svým přátelům.

Inna

Čaj Arjuna je mým zachráncem a díky němu už nemám příznaky spojené s nepravidelným srdečním rytmem. Je to opravdu úžasný produkt.

Jillie T, Nový Zéland

Dobrý den, používám váši zdravotní kůru "Detoxikace krve a pokožky" na hemeroidy a je to úžasné. Již po týdnu jsem byla bez obtíží. Teď je to třetí týden, co kůru užívám, a stále ani kapička krve. Zázrak!

Hana, Nový Jičín

Zdravim. Velice mně pomohl čaj Maricha na normalizace tlaků a celkově na dobrou kondici. Děkuji

Natalia, Praha

Zdravím, čaj od ayurvedy piji již několikátý rok, pomohl mi s menstruací a celkovými problémy spojené s hormonální nerovnováhou. Nyní objednávám další čaje a uvidíme, jak na mě zapůsobí :-)

Lucie M., Ořech

Dobrý deň, na vaše produkty som sa obrátil kvôli svojej potravinovej intolerancii na lepok a laktózu ktorú som chcel "vyliečiť" prirodzenou cestou. Po dlhodobom pravidelnom užívaní Annaprash a Purishaprash očistných elixírov v kombinácii s čajmi sa mi podarilo do značnej miery obnoviť naplno funkciu tráviaceho traktu a už nemusím v strave brať intolerancie vôbec do úvahy. Určite odporúčam aj vyskúšať smoothies so zmesí na horúce nápoje! V rámci detoxikačných procedúr sú úžasným pomocníkom. Som vďačný za to že sú tieto produkty dostupné a verím že viacerí objavia ich potenciál

Adam P, Bratislava

Doporučuji,jsem velmi spokojena:)Namaste

Veronika, Holubov

Jsou to dobré čaje.

Jindřiška Průšová, Třebívlice

Velmi kvalitní čaje.

Pavel, Vysoké Mýto

Ledvinovy čaj Varuna mi už hodnekrat pomohl i při ledvinové kolice moc děkuji mohu jen doporucit

Magdalena Brstiakova, Karvina

Dobrý den, před nějakým časem mi lékařka diagnostikovala vysoký tlak. Dozvěděla jsem se o vašich čajích a vyzkoušela SARPAGANDHU. Po 14 dnech dnech se začal tlak vyrovnávat, po dopití čajů se drží v normálu, děkuji za možnost užívání vašeho čaje který mi velmi pomohl.

Běla, Plzeň

Čaj katphala je výborný když "na mě něco leze". Jakmile cítím příznaky chřipky čaj Katphala do hodinky uklidńuje a léčí co se dá. Díky němu jsem se vyhla mnoha nemocenským. Také moc moc chválím amalaki nápoje. Když se cítím vyčerpaná dám si nápoj a za chvíli jsem čilá. Všímla jsem si, že od doby co piju amalaki a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj Manjista. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené mango je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností Marta Brabcová, Praha 5

Marta Brabcová, Praha

Měla jsem návaly horká kvůli začínající menopauze. Zkusila jsem vás čaj ,a pomohlo, a také jsem si pořídila další čaje a eliksíry na nachlazení, na uvolnění svalstva, čaj triphala, a čaje a eliksíry na klouby. Jsem nadšená, a také mám lahodne nápoje, kupodivu mi chutnají ackoliv je v tom kurkuma, nebo moringa, které mi vubec ne chutnají. Děkuji.

T. Suchopárková, Mělník

Na doporučení jsem si koupila elixír PURISHAPRASH na zpomalený metabolismus a vřele doporučuji vyzkoušet.Pomáhá mi a určitě vyzkouším ráda další výrobky z bylin.Děkuji P.

Petra, Brno

Vaše čaje jsou pro mě vynikajícími společníky životní poutí,opravdu:) A jsem hrdý že jde o česko-slovensko-nepálské společeneství. Ze sdrce moc děkuji.

Petr Dušek, Stehelčeves

Musím pochválit vaše čaje RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA a ASHOKA a z elixírů ARTHAVAPRASH. Skvěle fungují, jsem nadšená a nedám na vás dopustit!

Lenka

Piji vaše čaje pro udržení zdraví, lékaři mě léčili 3 roky bez úspěchu. Vyzkoušela jsem vaše čaje jako poslední možnost a nevěřila jsem , že zázrak se stal skutečností a nemám vůbec žádné potíže, děkuji přírodě a lidem kteří se tím zabývají a připravují léčivé čajové směsi.

Dana, Zdiby-Brnky

Dva roky jsem navštěvovala plicní a ztěžovala si na neustálé pokašlávání. Doktoři nic nenašli a taky nic nedali. Pak jsem si koupila čaj Tulsi a ještě jsem nedopila jednu krabičku a již nekašlu. Je to zázrak? Ne - je to účinek Tulsi. A jako bonus je docela chutný - po hřebíčku. Je to nyní můj oblíbený čaj.

Horová, Rokycany

Podle Vašich rad jsem používal 3 týdny čaj Pitta s elixírem Svedaprash a nyní jsem na konci druhého týdne s čajem Nimba a též s elixírem Svedaprash. Pokožka se mi velmi zlepšila. Zahojila, nové projevy se nevyskytují a jsem spokojen.

Petr Dražan

Dobrý deň, ayurvédske čajíky používame doma veľmi radi. Vyskúšaný PITTA, ALOCHAKA, VARUNA aj NEPAL TEA sú vinikajúce a naozaj účinné. Sme veľmi vďační všetkým, ktorí sa podieľajú na výrobe a dovoze týchto liečivých zázrakov.

Silvia Petríková, Trenčín

Mám velmi dobrou zkušenost s čajem Kalamegha, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který se dal komnezovat jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.

Katka, Klabava

Super caje

Lenka.p, Praha

Čaj na motání hlavy, po 2 měsících naprosto zmizelo. Nevím jakým zázrakem ale pomohlo to. Doporučuji

Ivana, Praha

Čaj Apana mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj Vata tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec ajurvedu doporučuji všem!!

Eva, Úštěk