Jste zde

Z vašich ohlasů

Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!

Bozsár Gabriella, Budapešť

Vyzkoušeli jsme s manželem čaj Maricha na upravení tlaku, po třech dnech byl tlak normální a poté jsme zkusili i jiné čaje. Udanu na energii a došický čaj Vata. Všechny nám moc pomáhají. Nyní vyzkouším i elixíry a sušené ovoce. Velice děkuji, že si vaše čaje máme možnost koupit.

Lenka, Litovel

Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšičké čaje a pouhé 2 šálky chutného pitta čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík Anna Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšičké čaje a pouhé 2 šálky chutného pitta čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík Anna

Anna R., Mnichovo Hradiště

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Mám velmi dobrou zkušenost s čajem KALAMEGHA, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který jsem léčila jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.

Katka, Klabava

Vynikající!!!!! Miluji vaše čaje, opravdu fungují, podařilo se mi dosáhnout účinků u všech zakoupených čajů. Doporučuji, vynikající kvalita a osvědčené výsledky.

Sandra Freixa, Évora

Ledvinovy čaj VARUNA mi už mnohokrát pomohl při ledvinové kolice. Mockrát děkuji, mohu jen doporučit.

Magdalena Brstiakova, Karvina

Dobrý den, používám váši zdravotní kůru DETOXIKACE KRVE A POKOŽKY na hemeroidy a je to úžasné. Již po týdnu jsem byla bez obtíží. Teď je to třetí týden, co kůru užívám, a stále ani kapička krve. Zázrak!

Hana, Nový Jičín

Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. V době pylových alergií mám opakovaně výbornou zkušenost s čajem DALCHINI. Proti bolestem při výhřezu ploténky se skvěle osvědčil čaj GOKSHURA (účinek lepší než léky). Moc doporučuji!!!

Hana Horáková, Uherské Hradiště

S vašimi čaji máme výborné výsledky!!! Já osobně s TRIPHALA a SHUNTHI, moc mi pomohly s refluxem a celkově zharmonizovaly můj metabolismus a zažívání.

A. Vejříková, Beroun

Dobrý den, ayurvédské čajíky používáme doma velmi rádi. Máme vyzkoušený čaj PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALÁJSKÉ OSVĚŽENÍ - jsou vynikající a opravdu účinné. Jsme velmi vděční všem, kteří se podílejí na výrobě a dovozu těchto léčivých zázraků.

Silvia Petríková, Trenčín

Jsou to produkty vynikající kvality, které přispívají k fyzické a duševní rovnováze. Vyzkoušela jsem čaj PITTA a elixír RAKTAPRASH a cítím se klidnější a méně úzkostlivá. Vděčnost!

Simone

Velmi kvalitní čaje.

Pavel, Vysoké Mýto

Čaj ARJUNA byl zachráncem a již nemám příznaky spojené s nepravidelným srdečním rytmem. Je to opravdu úžasný produkt.

Jillie T., New Zealand

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem Tereza

Tereza

V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle zdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!

Spiritcentrum, Beroun

Podle Vašich rad jsem používal 3 týdny čaj PITTA s elixírem SVEDAPRASH a nyní jsem na konci druhého týdne s čajem NIMBA a též s elixírem SVEDAPRASH. Pokožka se mi velmi zlepšila, zahojila. Nové potíže se nevyskytují, jsem spokojen.

Petr Dražan

Jsem profesionálka v oboru ošetřovatelství se školením v tradiční čínské medicíně. Po vyzkoušení Amalaki jsem shledala, že kvalita těchto produktů je velmi uspokojivá. Používám je a doporučuji jejich konzumaci, protože umožňují přirozené zotavení z patologických stavů a působí tak na přirozenou obnovu dobrého zdraví. Přestala jsem užívat umělý vitamin C a namísto toho používám AMALAKI, které ještě navíc zlepšuje vstřebávání železa.

Florbela, Lisboa

Dobrý den, kupuji si pravidelně čaj VARUNA, pomáhá mi při zánětu močových cest. A používám ho i preventivně na pročištění.

Hanka

S čistícími a bylinnými pastami jsem velmi spokojená. Mají dobré účinky a vysoký obsah minerálů a živin i při užívání malého množství. Mám dobrou odezvu také na čaje, které jsem koupila svým přátelům.

Inken Schäfer-Dirkorte, Warendorf

Pro mě jsou produkty Everest-Ayurveda vždy velmi přínosné a mají vyrovnávající a harmonizující účinek.

Christoph P.

Můj tchán má cukrovku a píchá si již i inzulin. Dostal od nás darem čaj MAHAPHALA. A i když není alternativě mnoho nakloněn, zajímá se o další balení čaje, neboť mu lékař řekl, že se jeho stav vylepšil..:-)

A. Vejříková, Beroun

Dva roky jsem navštěvovala plicní oddělení a ztěžovala si na neustálé pokašlávání. Doktoři nic nenašli a taky nic nedali. Pak jsem si koupila čaj TULSI a ještě jsem nedopila jednu krabičku a již nekašlu. Je to zázrak? Ne - je to účinek TULSI. A jako bonus je docela chutný - po hřebíčku. Je to nyní můj oblíbený čaj.

Horová, Rokycany

Ahoj, už pár měsíců užívám Váš úžasný čaj MANJISHTA. Velmi mi pomohl. Děkuji mnohokrát. I Váš web je skvělý.

Tony

Už nějaký čas mám nohy a ruce vždy studené. Od doby, kdy jsem podle provedeného testu začal pít čaj VATA se mi zlepšil krevní oběh. Ruce a nohy mám opět teplé. Zdravím vás.

Wioleta, Warszawa

Děkuji za vaše úžasné čaje. Pila jsem čaj NAGARA dva měsíce a musím řící, že mně navrátil zpátky k životu. Vyzkoušela jsem také PITTA Tea a mohu ho jen upřímně doporučit.

Anna, Chorzów

Vaše čajíčky jsem pila již jako dospívající žena. První zkušenost s čajem DALCHINI byla neuvěřitelná hlavně v chřipkové sezóně, kdy mi tento čaj doslovně uvolnil dýchací cesty jako zázrak. Později mi byla bohužel diagnostikována borelióza a víte jak to bývá s lékaři (přísné sledování a spousta chemických léčiv, což můj organismus s citlivým trávením dobře nezvládal) a proto jsem s pomocí tinktůr na borelku od jiného přírodního výrobce užívala také čaj MANJISHTA. Po roce jak mi diagnostikovali boreliózu doktorka ani specialista infektolog nechápali jak je možné to tak rychle vyléčit. S velkým odhodláním a silou vnitřní energie budu i nadále používat tyto skvělé produkty. ☺ Velké děkuji

Karin, Žiar nad Hronom

Po očkování žloutenky se mi rozjel atopický exem, alergoložka ani doktoři nepomohli, nic nenašli a souvislost s očkováním popírají. Po třech letech mi pomohl až čaj VARUNA na ledviny. Děkuji

Marky

Piji vaše čaje pro udržení zdraví, lékaři mě léčili 3 roky bez úspěchu. Vyzkoušela jsem vaše čaje jako poslední možnost a nevěřila jsem že zázrak se stal skutečností a nemám vůbec žádné potíže, děkuji přírodě a lidem kteří se tím zabývají a připravují léčivé čajové směsi.

Dana, Zdiby-Brnky

S čajem jsem velmi spokojená. Mohla jsem přestat používat pilulky na uklidnění nervů a cítím se spokojenější a uvolněnější. Budu ho kupovat dál a doporučuji ho všem.

Pavla J.

Děkuji za čaj VATA. Jsem spokojen. Tyto bylinky opravdu fungují. Zdravím a děkuji.

Henryka, Legionowo

Po operaci čokoládové cysty jsem pila Shatawari čaj a piji ho sem tam i teď a chvála Bohu žádná cysta se mi nevrátila. Doporučuji ho velmi.

Kristína, Nitra

Používám čaj DHATAKI, menstruace je slabší a kratší.

Martina, Vyskeř

Dobrý den. Mám velice dobrou zkušenost s čajem JATAMANSI. Kvůli obtížným životním problémům jsem začal mít nespavost a úzkosti, které posléze přešli v depresi. Nejdříve jsem zkoušel čaj ASHWAGANDHA na nespavost, ale bohužel jsem byl už v stádiu, kdy se mi třásly ruce, cítil jsem napětí 24 hodin a měl kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla jen trochu, chyba to byla moje, jelikož jsem zvolil ne úplně vhodný čaj k mým zdravotním problémům. Opravdovou úlevu jsem pocítil až po vyzkoušení JATAMANSI. Osvědčilo se mi kombinovat čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA nebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravem

Alex, Praha

Musím pochválit vaše čaje RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA a ASHOKA a z elixírů ARTHAVAPRASH. Skvěle fungují, jsem nadšená a nedám na vás dopustit!

Lenka

Na čaj SARPGANDHA mě upozornila zdravotnice v prodejně. Musím říci, že se mi tlak opravdu normalizoval. Vyzkoušela jsem i čaj GOTU KOLA pro otce na demenci a je skutečně účinný. Když začal kašlat tak jsem mu koupila čaj PRANA a musím říct, že už po prvním čaji se kašel výrazně utišil a na další noc už mohl klidněji spát, protože ho už kašel nebudil. Otci je již 80 let a bála jsem se, aby nedostal zápal plic. Čaj aplikuje i při této nemoci a musím potvrdit, že mu pomohl. Tak jsem nabyla přesvědčení, že čaje opravdu pomáhají a přibyly nám do domácnosti čaje na vlasy, žaludek a srdce. Už se chystám koupit čaj na spánek, cévy, svaly a ještě další. V sílu přírody určitě věřím. Děkuji za to, že jsou tyto čaje dostupné na Slovensku. V minulosti jsem vyzkoušela i sušené plody, a jsou neskutečně šťavnaté a chutné.

Dagmar, Pača

Jsou to dobré čaje.

Jindřiška Průšová, Třebívlice

Produkty mi pomáhají s jakýmkoli zdravotním problémem. Pomohli mi zbavit se cysty na vaječníku, bolesti páteře, pomohly mi zlepšit trávení. Je však třeba dodržovat dávkování. Děkujeme Everest Ayurveda♥

Dominika

Dobrý den, po očkování jsem měla komplet rozhozený celý organismus vč. menstruačního cyklu. Trápila mě velmi silná, nepravidelná, bolestivá menstruace, PMS a krátké cykly. Pila jsem tedy Vaše čaje APANA a DHATAKI. První MC po čajové kúře byl ihned ovlivněný! Menstruace přišla bez nepříjemného PMS, byla slabá a nebolestivá. Děkuji mnohokrát ❤ díky Vašim čajům jsem se vyhnula další hormonální léčbě i případného operačnímu zákroku.

Denisa

Při pravidelném užívání čaje SARPAGANDHA se mi podařilo snížit hypertenzi v průměru o cca 20 mmHg a doktorka mi už nehrozí práškama. Přesvědčil jsem se, že síla přírody vítězí. Děkuji!

Otto, Turnov

Vaše čaje jsou pro mě vynikajícími společníky životní poutí, opravdu. :) A jsem hrdý, že jde o Česko-Slovensko-Nepálské společenství. Ze sdrce moc děkuji.

Petr Dušek, Stehelčeves

Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.

Dušan

Dobrý den, podstoupil jsem 3 měsíční kúru bylinnými lektvary na pokožku, játra a krev / mozek a nervy. CHYAWANPRASH je nyní opět nejdůležitějším vitalizujícím prostředkem. Všechny jsou chutné. Sladké, kyselé, dobré na zapití s medem a veganským mlékem, chutné. Čaje byly i mými přáteli dobře přijaty! Přál bych si, aby se dostali k dalším lidem zejména v oblasti léčení, ošetřovatelství a do nemocnic, k starším lidem a dětem. Ideální by byla spolupráce moderních a tradičních léčebných metod, které se navzájem doplňují.

Purnam, Warendorf

Dobrý den. Měla jsem od Vás objednáno více produktů a byla jsem s nimi spokojena. Plánuji si v nejbližší době objednat další. Děkujeme.

Blažena

Vaše čaje v každém případě neuvěřitelně uklidňují při demenci a také zlepšují tento stav! Daleko lépe než prášky! Děkuji!!!!!

Verena

Dobrý den, často jsem trpěla migrénou. Čaj PRANA mi od těchto problémů pomohl. Ráda bych všechny neduhy ( křečové žíly, menopauza ) řešila tímto způsobem. S bylinnými čaji jsem velice spokojená.

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

Na doporučení jsem si koupila elixír PURISHAPRASH na zpomalený metabolismus a vřele ho doporučuji vyzkoušet. Pomáhá mi a určitě vyzkouším ráda další výrobky z bylin. Děkuji P.

Petra, Brno

V minulosti jsem užívala PACHAKU jako doplněk výživy protože se používá k léčbě závislosti na kouření. Nyní jsem si objednala čaj KUDZU. Mohu potvrdit jeho uvolňovací účinek na svalstvo.

Eva, Levice

Vaše výrobky se mi velmi líbí a jsem s nimi spokojená. Díky přípravkům PURISHAPRASH a TRIPHALA se cítím velmi dobře. Od té doby, co jsem před 3 týdny začala užívat CHYAWANPRASH se cítím plná energie a motivace. Může to souviset i s detoxikací. Děkuji vám, že jste tyto produkty přivezli i do Portugalska.

Rita Albuquerque, Porto

Mám ráda horký nápoj MORINGA a ZELENÝ JEČMEN. Pomohly mi a léčí mi alergie. A dobře se mi dýchá. Děkuji moc.

Lucka