Ájurvédské superfoods nápoje

Ájurvédské nápoje jsou připravené z takzvaných „superfoods“, které jsou výjimečné přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů, enzymů a antioxidačních látek. Podporují imunitní systém, detoxikaci organismu, snižování cholesterolu a tělesné nadváhy. Na základě svých adaptogenních účinků významně přispívají k regeneraci, vitalitě a dobrému tělesnému i duševnímu zdraví. Omezují aktivitu volných radikálů a proces stárnutí tělesných tkání. Posilují ozdravné procesy v organismu a zvyšují odolnost vůči stresovým faktorům a nervovému vypětí.

Jemně namletý prášek z ájurvédského plodu amalaki spolu s dalšími druhy zdraví prospěšných superpotravin je připravován ve 100% RAW kvalitě do maximální teploty 45 °C. Nápoj připravený z rozemletého prášku z ájurvédských bylin či plodů se v ájurvédě nazývá „churna“. Jemně namletý prášek se zalije teplou vodou a vypije se spolu s ní. Na rozdíl od instantních nápojů, kdy přídatné látky rozpustí jeho obsah do chemického roztoku, čisté směsi Amalaki nápojů neobsahují žádné konzervační ani přídatné látky a proto se ve vodě nerozpustí. Naopak, to nejcennější, co nápoj obsahuje, je právě rozemletá směs bylin, kterou je potřeba v teplé vodě rozmíchat a s přidáním lžičky medu vypít. Med se v ájurvédě užívá jako vodič bylinných účinků, které se potom lépe vstřebávají do tělesných tkání.

Ájurvédské nápoje se dají užívat samostatně nebo přidávat do ovocných smoothies. Řadu 11 zdravých a chutných receptů na osvěžující ájurvédská smoothies najdete v našem domácím receptáři.

Ájurvédské nápoje také tvoří základ Ájurvédských imunitních balíčků, kde spolu s bylinnými elixíry a ájurvédským ovocem vytváří jednoduchou domácí terapii pro rychlé posílení imunitního systému a regeneraci organismu.

Ájurvédské superfoods nápoje

AMALAKI nápoj NATURAL

Imunita & žaludek a trávení

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj MORINGA

Imunita & odolnost vůči stresu

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj ASHWAGANDHA

Imunita & regenerace a vitalita

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj KURKUMA

Imunita & játra a krevní oběh

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj SPIRULINA

Imunita & svalstvo a štíhlá linie

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj SHILAJIT MUMIO

Imunita & kosti a klouby

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj MLADÝ JEČMEN

Imunita & odkyselení a detoxikace

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj ZÁZVOR

Imunita & krční oblast a dýchací cesty

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj RŮŽE

Imunita & krásná pleť a dobrý zrak

Our Tip
-30% 109 Kč
původní cena 155,-
-+

AMALAKI nápoj LOTOS

Imunita & duševní pohoda a vyrovnanost

155 Kč
-+

AMALAKI nápoj SHATAVARI

Imunita & harmonie pro ženy

155 Kč
-+