Jste zde

Prodejci

Ájurvédské přípravky jsou určeny k podpoře či obnově zdraví a vyžadují proto dostatečnou péči při jejich prezentaci, se kterou vám rádi pomůžeme.

Základními nástroji pro nabídku přípravků v kamenných prodejnách jsou:

  • Katalog Everest Ayurveda obsahuje celý sortiment ájurvédských doplňků stravy spolu s popisem tradiční ruční výroby přípravků v Nepálu a Indii, jejich správného užívání a základních principech ájurvédy. Prodejny zásobujeme pravidelně dostatečným množstvím na rozdávání.
  • Dřevěný stojan Everest Ayurveda v březovém provedení s barevným čelem poskytuje ideální možnost, jak nabídnout celý sortiment na jednom místě, tak, aby si zákazník mohl sám vybrat a dobře se v nabídce orientoval. Zapůjčujeme zdarma.
  • Každý produkt disponuje popisnou kartičkou, která umožňuje lidem snazší orientaci ve výběru vhodného přípravku. Umísťuje se do průhledné lišty buď v rámci stojanu Everest Ayurveda či do vlastních polic. Kartičky i lišty dovezeme s první objednávkou.

Další podpůrné nástroje jsou:

  • Bannery a plakáty 4 verze
  • Menší dřevěný stojan a podium
  • Videostojan, se kterým můžete okouzlit návštěvníky vaší prodejny autentickými záběry z tradiční ruční výroby našich přípravků v Nepálu a Indii podkreslené tradiční hudbou. Stojan včetně tabletu a napájení zapůjčujeme zdarma na omezenou dobu.

E-shop

Pro e-shopové partnery nabízíme na vyžádání balíček produktových obrázků a textů ke stažení.

Upoutávky

Bannery a plakáty ve 4 originálních designech

Prodejní stojany

Efektivní a praktická prezentace ájurvédských přípravků ve vaší prodejně.

Produktové katalogy

Barevné katalogy plné zdraví k distribuci

Audiovizuální prezentace

Prezentační videa z ruční výroby v Nepálu a Indii

Vzorky ájurvédských přípravků

Neznáte naše čaje? Poskytneme vám vzorky na vyzkoušení!