Vaše ohlasy
Čaje Everest Ayurveda jsem znala už dávno, ale znovu jsem si k nim našla cestu až později, když jsem hledala možnost jak zastavit vypadávání vlasů co nejpřirozenější formou. Tyto ajurvedské bylinky jsou zázrakem přírody a jsem neskutečně ráda, že je možnost je zakoupit v naší zemi za tak skvělou cenu. Po pár měsících užívání zaznamenávám značnou změnu, kdy vlasy skutečně přestaly padat (samozřejmě k tomu patří i přírodní kosmetika a šetrné zacházení), ale výsledek opravdu zaznamenávám i v podobě nových vlásků. Nedávno jsem začala k čajům užívat i elixír a nápoj, který je doporučen na těchto stránkách. Nemůžu si tyto produkty vynachválit. Jsem za Vaši nabídku neskutečně vděčná.
Vaše produkty jsem si velmi oblíbila, protože mi pomáhají při různých zdravotních problémech. Pokud se dodržuje způsob přípravy, dávkování a jejich správný výběr, věřím, že se účinek dostaví. Mám je jako součást různých zdravotních kůr. Věnuji se alternativní medicíně a pokladům, které nám matka příroda poskytuje, tedy jak si co nejlépe a nejšetrněji pomoci při různých zdravotních problémech kvalitními a šetrným způsobem zpracovanými přírodními produkty. A ty Vaše to určitě splňují.
Čaje jsou vynikající a účinné, pijeme je s manželem každý den… Vybíráme si podle zdravotního stavu, nebo nálady… (TULSI, PRANA, SLESAKA, VARUNA, PITTA...). Jiné čaje už nekupujeme. Děkujeme vám.
Dobrý den, je mi 50 let a jsem v perimenopauze. Všimla jsem si menstruační změny doprovázené určitým fyzickým a někdy emocionálním nepohodlím. Začala jsem pít čaj ASHOKA a cítím se lépe a vyváženější. Menstruace, i když je nepravidelná, nyní probíhá přirozeněji a s menšími příznaky. Zažívám také menší změny nálad. Jsem za to velmi vděčná!
Tyčinky VATA, PITTA a KAPHA jsou dobré a určitě si objednám další. Ať všem přinášejí pohodu a zdraví.
Pomocí vašich čajů se pokouším vyčistit játra a snížit vysoký tlak. Zatím jsem v procesu léčení. Čaje jsou chutné a věřím, že výsledek se dostaví. Děkuji
Mockrát děkuji...vaše produkty jsou nejlepší. CHYAWANPRASH užívám od loňského podzimu a za celou dobu jsem nebyl ani jednou nachlazen, nemocný atp. Je to fakt zázračný elixír...moc děkuji!
V době když jsem přišel do Salcburku ze Španělska, jsem našel v restauraci Vegan, v ulici Franz Joseph Straße 3, ájurvédské čaje. Piji pravidelně TULSI a tolik dalších čajů, které mi dělaly tak dobře na mé zdraví v mých 60 letech. Piji je každý den abych zůstal zdravý. Vyzývám všechny, aby vyzkoušeli a pocítili, jak prospívají tělu.
Velmi kvalitní čaje.
Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvédu doporučuji všem!!
