Jste zde

Z vašich ohlasů

Podle Vašich rad jsem používal 3 týdny čaj Pitta s elixírem Svedaprash a nyní jsem na konci druhého týdne s čajem Nimba a též s elixírem Svedaprash. Pokožka se mi velmi zlepšila. Zahojila, nové projevy se nevyskytují a jsem spokojen.

Petr Dražan

Dobrý deň, ayurvédske čajíky používame doma veľmi radi. Vyskúšaný PITTA, ALOCHAKA, VARUNA aj NEPAL TEA sú vinikajúce a naozaj účinné. Sme veľmi vďační všetkým, ktorí sa podieľajú na výrobe a dovoze týchto liečivých zázrakov.

Silvia Petríková, Trenčín

Mám velmi dobrou zkušenost s čajem Kalamegha, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který se dal komnezovat jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.

Katka, Klabava

Super caje

Lenka.p, Praha

Čaj na motání hlavy, po 2 měsících naprosto zmizelo. Nevím jakým zázrakem ale pomohlo to. Doporučuji

Ivana, Praha

Čaj Apana mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj Vata tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec ajurvedu doporučuji všem!!

Eva, Úštěk

Vaše čaje používám již delší dobu na různé neduhy (DNA,SKLIVCOVÉ ZÁKALY...) a jsem velice spokojená. Doporučila jsem čaje i spolupracovnici. Opravdu mohu jen doporučit.

Bohunka, Týn nad Vltavou

Hezký den, děkuji :) . Čaje jsou opravdu úžasné a co je hlavní - pomáhají !!!! Po týdnu poctivého pití první kvalitní výsledek. Byla to moje poslední záchrana....

B. Baumruková, Čechtice

Hledala jsem pomoc na svůj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi velice pomohl, již po týdnu pití mě přestaly bolet a otékat nohy. Cítím se mnohem lépe.

Veronika

Dobrý den, tři roky jsem onkologická pacientka na hormonální léčbě. Jako doplněk používám čaj Shatawari. Velmi mi pomáhá a já se cítím skvěle. Doporučuji všem se stejným problémem. Popíjím 2 x denně v rámci pitného režimu.

Jaroslava Drožová, Praha

Trápení s rýmou začal řešit hned první čaj. Jsem nadšená a kudy chodím, tudy již druhý rok doporučuji.

Marcela, Hradec Králové

Dobrý den, často jsem trpěla migrénou. Čaj PRANA mi od těchto problému pomohl. Ráda bych všechny neduhy ( křečové žíly, menopauza ) řešila tímto způsobem. S bylinnými čaji jsem velice spokojená

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

Při pravidelném užívání čaje SARPAGANDHA se mi podařilo snížit hypertenzi v průměru o cca 20 mmHg a doktorka mi už nehrozí práškama. Přesvědčil jsem se, že síla přírody vítězí. Děkuji!

Otto, Turnov

Dobrý den. Mám velice dobrou zkušenost s čajem Jatamansi. Kvůli obtížným životním problémům jsem začal mít nespavost a úzkosti, které posléze přešli v depresi. Nejdříve jsem zkoušel čaj Ashwagandha na nespavost, ale bohužel jsem byl už v stádiu, kdy se mi třásly ruce, cítil jsem napětí 24 hodin a měl kolísavé nálady, takže Ashwagandha pomohla jen trochu, chyba to byla moje, jelikož jsem zvolil ne úplně vhodný čaj k mým zdravotním problémům. Opravdovou úlevu jsem pocítil až po vyzkoušení Jatamansi. Osvědčilo se mi kombinovat čaje Jatamansi a Ashwagandha nebo Ashwagandha a Rajani. S pozdravem

Alex, Praha

Po očkování žloutenky se mi rozjel atopický exem, alergoložka ani doktoři nepomohli, nic nenašli a souvislost s očkováním popírají, po třech letech pomohl až čaj VARUNA na ledviny. Děkuji

Marky

Můj tchán má cukrovku a píchá si již i inzulin. Dostal od nás dárkem čaj MAHAPHALA. A i když není alternativě mnoho nakloněn, zajímá se o další balení čaje, neboť mu lékař řekl, že se jeho stav vylepšil..:-)

A. Vejříková, Beroun

V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle sdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!

Spiritcentrum, Beroun

S vašimi čaji máme výborné výsledky!!! Já osobně s TRIPHALA a SHUNTI, moc mi pomoly s refluxem a celkově zharmonizovaly můj metabolismus a zažívání.

A. Vejříková, Beroun

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Léta trpím úpornou alergií (prach, roztoči, pyly), která se s každým rokem zhoršuje. Každé léto musím snášet neustálé kýchání, smrkání, zarudlé oči a svědění v nose a uších. Po několika dnech užívání čajů Dalchini a Karavi se mi ohromně ulevilo, z obvyklých příznaků zbylo jen úplné minimum. A to vše bez chemie! Jsem za Vaše čaje ohromně vděčný a budu je užívat i dále.

Lukáš

Dobrý deň! Zistili mi značne vysunutú platničku v driekovej chrbtici, stále som bola na minimálne dvoch Ibalginoch denne. Po týždni užívania čaju GOKSHURA som začala pociťovať výraznú úľavu, vysadila som lieky a neverila som - fungovalo to.

Při kašli jsem pila Tulsi, trpívám na úporné kašle, které trvají dlouhou dobu a kapky nic nedělají. U tohoto čaje jsem po vypití cítila okamžitě lepší dýchání, v noci jsem mohla spát a do 14 dní kašel pomalu odezněl.

Jitka

Dobrý den. Začala jsem vařit manželovi čaj SARPAGANDHA na vysoký tlak. Užívá léky a sys. tlak měl stále vyšší okolo 150. Po týdnu pití čaje mu klesl tlak na 125. Děkuji, že čaje dovážíte.

Olga

Mnoho let trpím nespavostí. Začala jsem pít ashwagandhu a spím jak mimino. První probuzení ráno v pět a často se vzbudím až na zazvonění budíku. Všem nespavcům doporučuji a Vám díky za to, že existujete a pomáháte.

Dobrý den, také ráda piju vaše čajíky a pomáhají mi ve všem. Pleť, únava, dodání energie. Děkuju.

Agnes