Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Velkoodběratelé

Prodejní stojan velký

Rozměr 210 x 69 cm, hloubka 38 cm, povrch bříza
Kategorie: Prodejní stojany

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč a 1000 Kč Novinka
Dárkové poukazy Darujte přirozenou cestu ke zdraví Zjistit více →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

Některé z těchto produktů jsem již měla možnost konzumovat a jsou opravdu úžasné. Některé příznaky nepohodlí které jsem měla úplně zmizely. Chuť čaje ČAJOVÉ ROZJÍMÁNÍ je lahodná. Zbožňuji jí. Děkuji že jste nám přinesli inspirativní chutě a vůně z Himalájí. Kéž mysl lidstva rychle nalezne osvícení!

Jeni Borges, Lisabon

Bylinkami jsem odjakživa řešila všechno, ale na některé problémy je zapotřebí trošku něco jiného. Tak jsem se ponořila do ajurvédy a nemůžu si to vynachválit. Čaj VARUNA mě zbavil nepříjemného zánětu močových cest, kdy už jsem měla krev v moči a pálení se nedalo snést. Čaj TULSI mě zbavil úporného kašle, se kterým si lékaři nevěděli rady dva roky. A díky čaji TRIPHALA jsem přestala mít nepříjemnou zácpu. Bylinné elixíry na imunitu jsou boží. Mému synovi připravuji čaje, coby dítě v kolektivu pořád tahal nějaké nemoci a po zahájení užívání čaje se jeho imunita značně zlepšila. Takže díky moc, jsem spokojená.

Andrea, Praha

Před 6 lety mi vystoupal cholesterol na hodnotu 7,11 a měl jsem začít brát statiny. Zredukoval jsem spotřebu tuků a spotřeboval dvě krabičky čaje KALAMEGHA na podporu činnosti jater. Po cca třech měsících jsem měl cholesterol 5,56 a nyní ho mám 5,6 a dále ho neřeším. Obvodní paní MUDr. byla velmi příjemně překvapena přesto, že jsem její recept nevyužil. V zimních měsících používám osvědčené čaje TULSI a DALCHINI. Na té ajurvédě opravdu něco bude !!!

Karel, Praha

Nenahraditelné produkty. Kupuji je pravidelně, máte nejlepší KURKUMU jakou jsem kdy měla.

Marta, Krasna ves

Vaše výrobky jsou úžasné. To co jsem vše prodělal za nemoci a problémy tak je to až zázračné co to udělalo. Jsem o hodně na tom líp.

Pavel

Čaje Everest Ayurveda jsem znala už dávno, ale znovu jsem si k nim našla cestu až později, když jsem hledala možnost jak zastavit vypadávání vlasů co nejpřirozenější formou. Tyto ajurvedské bylinky jsou zázrakem přírody a jsem neskutečně ráda, že je možnost je zakoupit v naší zemi za tak skvělou cenu. Po pár měsících užívání zaznamenávám značnou změnu, kdy vlasy skutečně přestaly padat (samozřejmě k tomu patří i přírodní kosmetika a šetrné zacházení), ale výsledek opravdu zaznamenávám i v podobě nových vlásků. Nedávno jsem začala k čajům užívat i elixír a nápoj, který je doporučen na těchto stránkách. Nemůžu si tyto produkty vynachválit. Jsem za Vaši nabídku neskutečně vděčná.

Lucie

Proti depresi a roztěkanosti způsobené mou frontální citlivostí zatím zabírá pouze váš čaj BRAHMI a GOTU KOLA! Používám je i v práci, protože mi velmi pomáhají soustředit se, i když káva už nepomáhá!

Agnes

Díky čaji MEDHIKA se mi zvýšila laktace o 50%. Do té doby nic nepomáhalo.

Ingrid

Mohu doporučit čaj PRANA. Při pravidelném pití 3x denně + pohyb.

Jarda

Čaj ARJUNA byl zachráncem a již nemám příznaky spojené s nepravidelným srdečním rytmem. Je to opravdu úžasný produkt.

Jillie T., Nový Zéland
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | CZ
VisionApps