Jste zde

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie. 

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Budete se tak moci přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu. Ájurvéda je cestou k porozumění sobě samým. Ten, kdo je ochoten naslouchat a uvést do praxe základní principy fyzické i duševní životosprávy, si dokáže uchovat zdraví a rovnováhu i v současném měnícím se světě.

Shlédněte TRAILER níže a na oficiálních webových stránkách filmu tamkdebydliajurveda.cz si můžete zarezervovat vstupenku na jeho PREMIÉRU ve čtvrtek 23. září 2021 v pražském kině Dlabačov. Srdečně vás zveme a těšíme se na setkání!

-+
Cena: 299 Kč
včetně DPH

DVD - žánr: dokumentární, verze: česká/anglická, stopáž: 42 minut, formát: 16:9 PAL, zvuk: Stereo

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu