Jste zde

Tam kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Tam kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie. 

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Budete se tak moci přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu. Ájurvéda je cestou k porozumění sobě samým. Ten, kdo je ochoten naslouchat a uvést do praxe základní principy fyzické i duševní životosprávy, si dokáže uchovat zdraví a rovnováhu i v současném měnícím se světě.

Zhlédněte TRAILER níže a více informací naleznete na oficiálních webových stránkách filmu tamkdebydliajurveda.cz.

Přečtěte si rozhovor s tvůrcem filmu o jeho vzniku a jeho osobní cestě k ájurvédě na našem blogu.

-+
-20% Cena: 150 Kč
včetně DPH
původní cena 189,-

Perfektní dokument. Nenásilný, jemně podaný a bez zbytečné okrasy.

Sancho

Dnes jsme se při pití vašich lahodných léčivých čajů dívali také na vaše DVD. Neuvěřitelně silný příběh. Vaše výrobky mi zásadně pomohly při mém uzdravení. Touto cestou srdečně děkuji a přeji vám mnoho úspěchů.

Jiří Oslizlo

DVD - žánr: dokumentární, verze: česká/anglická, stopáž: 42 minut, formát: 16:9 PAL, zvuk: stereo

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu