Jste zde

Vše o nákupu a obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanoveními § 1751 odst. 1 OZ vzájemná práva a povinnosti související s nákupem v internetovém obchodě dostupném z webové stránky www.everest-ayurveda.cz, jejímž provozovatelem je obchodní společnost Everest Ayurveda, s.r.o., IČO: 27240576, se sídlem Bystrá 761/10, 193 00 Praha 9.

1) UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

Veškeré objednávky uskutečněné na www.everest-ayurveda.cz jsou považovány za závazné. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí. Objednáním se kupující zavazuje k převzetí a zaplacení objednaného zboží. Každá objednávka je potvrzena formou emailové zprávy zaslané zákazníkovi. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit celou objednávku nebo její část, pokud objednané zboží není k dispozici a dále z jiných důvodů. V takovém případě bude kupující bez prodlení informován a bude s ním dohodnut další postup.

2) DOPRAVA

V ceně zboží není obsaženo dopravné.
Při objednávkách nad 1000,- Kč je doprava zdarma.

K dopravě využíváme kurýrní službu DPD s příplatkem za dobírku 30,- Kč:

  • Doprava – DPD do dvou pracovních dnů s platbou předem: 99 Kč
  • Doprava – DPD do dvou pracovních dnů na dobírku: 129 Kč
  • Odběrné místo DPD Pickup s platbou předem: 69 Kč
  • Osobní odběr zdarma s platbou předem: 0 Kč

Zboží na osobní odběr je možné si po zaplacení kartou vyzvednout v pracovní dny od 10 do 17h na naší adrese:
Everest Ayurveda s.r.o. Bystrá 761/10, 193 00 Praha 9 (mapa) Upozornění: Železniční přejezd z Náchodské na Bystrou je momentálně pro auta i pěší uzavřen.
(nejbližší autobusová zastávka je U Tabulky)

3) ZPŮSOBY PLATEB

Možnosti přijímaných plateb: platba kartou online přes platební ČSOB bránu, která zahrnuje i zrychlenou platbu převodem platebním tlačítkem z ČSOB nebo Poštovní spořitelny, a dále také Apple Pay. Další možnosti platby jsou přes službu PayPal nebo dobírkou.

4) DODACÍ LHŮTA

Zboží je expedováno zpravidla každý pracovní den. Doba doručení obvykle do dvou pracovních dnů (při objednávce do 12h).

Prodávající dodá zboží kupujícímu v co nejkratší době, nejpozději ale do 30 dnů ode dne uzavření smlouvy, pokud se smluvní strany nedohodly jinak. Je-li prodávající v prodlení s dodáním zboží, může kupující od smlouvy odstoupit, nesplní-li prodávající svoji povinnost ani v dodatečné přiměřené lhůtě, kterou mu kupující poskytl.

5) ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující má právo odstoupit od smlouvy, jejímž předmětem je prodej zboží, i bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží.

Kupující musí prodávajícího informovat o odstoupení, a to buď korespondenčně na adresu sídla firmy Everest Ayurveda, nebo sdělit osobně v místě sídla, nebo sdělit prostřednictvím telefonátu, případně poslat email na email adresu objednavky@everest-ayurveda.cz.

Můžete využít vzorový formulář na našem webu.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu. Zboží musí být vráceno prodávajícímu bez poškození nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

6) PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ
Viz stránka Reklamace.

7) OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Viz stránka Ochrana osobních údajů.

8) JINÁ ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ

Spotřebitelské recenze: Zveřejněné spotřebitelské recenze pochází od spotřebitelů, kteří si hodnocený produkt u nás v minulosti zakoupili nebo s ním mají autentickou spotřebitelskou zkušenost. Prodávající tedy zveřejňuje spotřebitelské recenze pouze v návaznosti na zakoupení zboží či skutečné užívání.

Provozovatel internetového obchodu:

Everest Ayurveda, s.r.o.
Bystrá 761/10
193 00 Praha 9

Telefon: 241 404 004
Email: info@everest-ayurveda.cz

IČO: 27240576
DIČ: CZ27240576

Číslo účtu: 196371398/0300

Vedeno Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 106928