Jste zde

Vše o nákupu a obchodní podmínky

1) ZÁKLADNÍ PRAVIDLA NÁKUPU na www.everest-ayurveda.cz

Veškeré objednávky uskutečněné na www.everest-ayurveda.cz jsou považovány za závazné. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a s reklamačním řádem, který je k dispozici na www.everest-ayurveda.cz, a že s nimi souhlasí. Objednáním se kupující zavazuje k převzetí a zaplacení objednaného zboží. Každá objednávka je potvrzena formou emailové zprávy zaslané zákazníkovi. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit celou objednávku nebo její část, pokud objednané zboží není k dispozici a dále z jiných důvodů. V takovém případě bude kupující bez prodlení informován a bude s ním dohodnut další postup.

2) OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Viz. záložka Ochrana osobních údajů

3) DOPRAVNÉ A BALNÉ

V ceně zboží není obsaženo poštovné a balné, které činí 99,-Kč při zaslání službou DPD. Při objednávkách nad 1000,-Kč je poštovné zdarma. V případě osobního vyzvednutí je požadována platba za objednávku předem.

4) ZPŮSOBY PLATEB

Možnosti přijímaných plateb: kartou online přes platební ČSOB bránu, který zahrnuje i zrychlenou platbu převodem platebním tlačítkem z ČSOB nebo Poštovní spořitelny, a dále také Apple Pay. Další možnosti platby jsou paypalem nebo dobírkou.

5) DODACÍ LHŮTA

Zboží je expedováno zpravidla každý pracovní den. Doba doručení do dvou dnů při objednávce do 12h.

Provozovatel internetového obchodu:

Everest Ayurveda, s.r.o.
Bystrá 761/10
193 00 Praha 9

IČ: 27240576
DIČ: CZ27240576

číslo účtu: 196371398/0300

vedeno Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 106928