Jste zde

Vše o nákupu a obchodní podmínky

1) ZÁKLADNÍ PRAVIDLA NÁKUPU na www.everest-ayurveda.cz

Veškeré objednávky uskutečněné na www.everest-ayurveda.cz jsou považovány za závazné. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a s reklamačním řádem, který je k dispozici na www.everest-ayurveda.cz, a že s nimi souhlasí. Objednáním se kupující zavazuje k převzetí a zaplacení objednaného zboží. Každá objednávka je potvrzena formou emailové zprávy zaslané zákazníkovi. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit celou objednávku nebo její část, pokud objednané zboží není k dispozici a dále z jiných důvodů. V takovém případě bude kupující bez prodlení informován a bude s ním dohodnut další postup.

2) OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Viz. záložka Ochrana osobních údajů

3) DOPRAVNÉ A BALNÉ

V ceně zboží není obsaženo poštovné a balné, které činí 99,-Kč při zaslání službou DPD. Při objednávkách nad 1000,-Kč je poštovné zdarma. V případě osobního vyzvednutí je požadována platba za objednávku předem.

4) ZPŮSOBY PLATEB

Možnosti přijímaných plateb: kartou online přes platební ČSOB terminál, který zahrnuje i zrychlenou platbu převodem platebním tlačítkem z ČSOB nebo Poštovní spořitelny, a dále také Apple Pay. Další možnosti platby jsou paypalem nebo dobírkou. V současné době je možné platbu za dobírku uskutečnit kartou a po domluvě s kurýrem také v hotovosti.

5) DODACÍ LHŮTA

Zboží je expedováno zpravidla každý pracovní den. Doba doručení do dvou dnů při objednávce do 12h.

Provozovatel internetového obchodu:

Everest Ayurveda, s.r.o.
Bystrá 761/10
193 00 Praha 9

IČ: 27240576
DIČ: CZ27240576

číslo účtu: 196371398/0300

vedeno Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 106928