Při nadměrné menstruaci

  • Asparagus racemosus působí příznivě při velmi silném nebo prodlouženém menstruačním krvácení
  • Harmonizuje hormonální systém a menstruační cyklus
  • Přispívá ke klidnému průběhu menstruace a jejich projevů
  • Optimalizuje psychický stav při podrážděnosti a nervozitě
  • Příznivě ovlivňuje ženský reprodukční systém

          Doplněk stravy

Authentic AyurvedaPodívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu

 

Kategorie: silná menstruace, prodloužený menstruační cyklus, hormonální rovnováha

-+
Cena: 119 Kč
včetně DPH

Chtěla bych se podělit o zkušenost s čajem DHATAKI na silnou menstruaci. Tento čaj mi velmi pomohl na neskutečně silné bolesti a křeče které jsem mívala při každé menstruaci. Kvůli nim jsem mnohokrát musela zůstat doma a ležet. Nic mi nepomáhalo, vyzkoušela jsem mnoho léků i čaje, ale na všechno můj organismus reagoval tak, že jsem to zvrátila a bylo mi ještě hůř. Tento čaj je jediný, který mi pomohl. Piju ho pár dní před menstruací a také v první den silné menstruace, bolesti mám jen slabé a mohu normálně fungovat. Doporučuji všem ženám, které mají takové problémy.

Monika

Dobrý den, po očkování jsem měla komplet rozhozený celý organismus vč. menstruačního cyklu. Trápila mě velmi silná, nepravidelná, bolestivá menstruace, PMS a krátké cykly. Pila jsem tedy Vaše čaje APANA a DHATAKI. První MC po čajové kúře byl ihned ovlivněný! Menstruace přišla bez nepříjemného PMS, byla slabá a nebolestivá. Děkuji mnohokrát ❤ díky Vašim čajům jsem se vyhnula další hormonální léčbě i případného operačnímu zákroku.

Denisa

Příprava

Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování

2–3 šálky za den

Užívání

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.

Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

asparagus racemosus, tinospora cordifolia, foeniculum vulgare, apium graveolens, curcuma longa, emblica officinalis, terminalia chebula, terminalia bellirica, coriandrum sativum

Hmotnost

100 g sypaného čaje

Doporučené produkty

ARTHAVAPRASH

Vitalita & žena

169 Kč
-+

ASHOKA

Hormonální rovnováha

119 Kč
-+

APANA

Pro klidnou menstruaci

119 Kč
-+

SHATAPUSHPI

Při absenci menstruace

119 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu