Při absenci menstruace

  • Asparagus racemosus pomáhá udržovat fyziologické procesy žen a pravidelnost menstruačního cyklu
  • Harmonizuje hormonální systém při absenci menstruačního cyklu
  • Optimalizuje psychický stav při podrážděnosti a nervozitě
  • Foeniculum vulgare přispívá ke komfortnímu průběhu menstruačního cyklu
  • Glycyrrhiza glabra uklidňuje nervový systém a přispívá k duševní pohodě

          Doplněk stravy

Authentic AyurvedaPodívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu

 

Kategorie: nepravidelnost nebo absence menstruačního cyklu, hormonální rovnováha, anorexie

-+
Cena: 119 Kč
včetně DPH

Dobrý den, již dlouho používám Vaše čaje a myslím, že mi velmi pomáhají na všechny možné potíže. :-) Děkuji.

Sabina Spurná

Mohu jen doporučit, naprosto úžasné čajíčky a konečně fungují tak jak mají. Stále jsem hledala přírodní léčiva na mé problémy a konečně jsem je našla :-)

Jana

Příprava

Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování

2–3 šálky za den

Užívání

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.

Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

asparagus racemosus, tinospora cordifolia, glycyrrhiza glabra, cyperus rotundus, apium graveolens, foeniculum vulgare, emblica officinalis, curcuma longa, cuminum cyminum

Hmotnost

100 g sypaného čaje

Doporučené produkty

ARTHAVAPRASH

Vitalita & žena

169 Kč
-+

ASHOKA

Hormonální rovnováha

119 Kč
-+

APANA

Pro klidnou menstruaci

119 Kč
-+

DHATAKI

Při nadměrné menstruaci

119 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu