Musím pochválit vaše čaje RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA a ASHOKA a z elixírů ARTHAVAPRASH. Skvěle fungují, jsem nadšená a nedám na vás dopustit!
Dobrý den, je mi 50 let a jsem v perimenopauze. Všimla jsem si menstruační změny doprovázené určitým fyzickým a někdy emocionálním nepohodlím. Začala jsem pít čaj ASHOKA a cítím se lépe a vyváženější. Menstruace, i když je nepravidelná, nyní probíhá přirozeněji a s menšími příznaky. Zažívám také menší změny nálad. Jsem za to velmi vděčná!
Dobrý den, díky vašemu čaji ASHOKA jsem se po letech dostala do hormonální rovnováhy. Léky od lékaře mi nezabíraly. Velmi mi to zkvalitnilo život. Těším se, že vyzkouším i další.
Příprava
Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
Doporučené dávkování
2–3 šálky za den
Užívání
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.
Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.
Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.
Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.
Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Jsem lékařka v Praze v České republice. Pracuji ve fakultní nemocnici v Motole. Díky společnosti Everest Ayurveda jsem měla příležitost vidět téměř zázračné účinky, které mohou mít Vaše bylinné směsi v některých případech.
Zdravím, čaj SHUNTHI mi vyřešil několikaleté a úporné problémy s nadýmáním. Opravdu mi nic nepomáhalo, až tenhle čaj!
Perfektní dokument. Nenásilný, jemně podaný a bez zbytečné okrasy.
Používám čaj DHATAKI, menstruace je slabší a kratší.
Koupil jsem si čaj na spaní, opravdu funguje právě jsem ho dopil a je výbor .... chrrrrrrrrrr:
Při kašli jsem pila TULSI, trpívám na úporné kašle, které trvají dlouhou dobu a kapky nic nedělají. U tohoto čaje jsem po vypití cítila okamžitě lepší dýchání, v noci jsem mohla spát a do 14 dní kašel pomalu odezněl.
S bylinnými elixíry jsem velmi spokojená. Opravdu fungují a mají vysoký obsah minerálů a živin, i když se používají v malém množství. Také nemám nic jiného než pozitivní zpětnou vazbu na čaje, které jsem koupila pro své přátele.
Ahoj, čaj MARICHA mi velmi pomohl s normalizací krevního tlaku a celkově se cítím mnohem lépe.
Užívám čaj NIMBA (čistič krve), který je určen na problematickou pleť. Měla jsem s ní dlouhodobě problémy a nic nepomáhalo. Po dvou či třech měsících pití tohoto čajíku mohu říci, že moje pleť vypadá mnohem lépe, sjednoceně.
Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvédu doporučuji všem!!
Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie
Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.