Povzbuzení fyzické kondice

  • Cinnamomum zeylanicum podporuje krevní oběh a osvěžuje organismus
  • Zingiber officinale přispívá k posílení vitality a energie při únavě, slabosti a vyčerpání
  • Withania somnifera povzbuzuje fyzickou kondici a obnovuje výkonnost organismu
  • Prospívá činnosti kognitivních funkcí jako jsou paměť, koncentrace a řeč
  • Terminalia arjuna příznivě působí na činnost kardiovaskulárního systému

 

          Doplněk stravy

Authentic AyurvedaPodívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu

 

Kategorie: chronická únava, slabost, vyčerpání, skleslost, ztráta energie, zadrhávání v řeči, dýchací cesty, regenerace a rekonvalescence

-+
Cena: 119 Kč
včetně DPH

Než jsem vyzkoušel čaje EVEREST AYURVEDA, nebyl čaj který by mi pomohl. Vaše čaje jsou mojí základní výbavou domácí lékárny a nepřestávám být účinky nadále fascinován. Po práci při odpočinku, nemůžu být bez čaje UDANA.

Jan Mazanec, zdravotní masáže Praha 6

Vyzkoušel jsem mnoho druhů čaje od Everest Ayurveda. Jsem velmi spokojen. Možná i z důvodu, že jsem Nepál již 2x navštívil a některé věci pochopil...

Standa

Vyzkoušeli jsme s manželem čaj MARICHA na upravení tlaku, po třech dnech byl tlak normální a poté jsme zkusili i jiné čaje. UDANA na energii a dóšický čaj VATA. Všechny nám moc pomáhají. Nyní vyzkouším i elixíry a sušené ovoce. Velice děkuji, že si vaše čaje máme možnost koupit.

Lenka, Litovel

Přečtěte si více o čaji Udana v článku Zvýšená únava a slabost.

Příprava

Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování

2–3 šálky za den

Užívání

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.

Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

cinnamomum zeylanicum, pueraria lobata, zingiber officinale, withania somnifera, terminalia arjuna, glycyrrhiza glabra, piper nigrum

Hmotnost

100 g sypaného čaje

Doporučené produkty

MAMSAPRASH

Svalstvo & síla

169 Kč
-+

CHYAWANPRASH

Zdraví & imunita

195 Kč
-+

KUDZU

Posílení svalstva & fitness

119 Kč
-+

GOKSHURA

Uvolnění zádového svalstva

119 Kč
-+

HORSKÁ SÍLA

Posiluje fyzickou výkonnost

119 Kč
-+

JACKFRUIT plod

Vitamín C, A & vápník

89 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu