Kloubní pohyblivost

  • Tinospora cordifolia podporuje zdraví kloubního aparátu
  • Andrographis paniculata pomáhá udržovat zdravou funkci kloubů a jejich pohyblivost
  • Cedrus deodara optimalizuje činnost lymfatického systému
  • Zingiber officinale pomáhá udržovat zdravý stav kostí, kloubů a chrupavek
  • Tribulus terrestris pomáhá uvolňovat svalovou a kloubní ztuhlost
  • Pinus pinaster působí příznivě na činnost cévní soustavy a mikrocirkulaci 

          Doplněk stravy

Authentic AyurvedaPodívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu

 

Kategorie: klouby, chrupavky, vazy, ztuhlost, artritida, revmatismus, artróza, otoky kloubů

-+
Cena: 119 Kč
včetně DPH

Dobrý den, měla jsem otok, nehybnost prstů, zánět šlach a periartikulárních tkání. Po pár dnech užívání čaje SLESAKA mi prsty odpuchli, šlachy a svaly na nich jsou pohyblivější a klouby nebolí. Nemůžu tomu uvěřit !!! Děkuji!

MUDr. Klimentová

Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.

Dušan

Jen vám řeknu že vaše výrobky jsou kouzelné a skvěle mi pomáhají! Můj partner má bolesti zad a bereme SLESAKA na klouby... Děkuji mnohokrát, zdravím !

Anna, Španělsko

Příprava

Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování

2–3 šálky za den

Užívání

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.

Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

tinospora cordifolia, andrographis paniculata, cedrus deodara, zingiber officinale, withania somnifera, pinus pinaster, mentha arvensis, tribulus terrestris, cinnamomum zeylanicum, boerhaavia diffusa

Hmotnost

100 g sypaného čaje

Doporučené produkty

ASTHIPRASH

Kosti & klouby

169 Kč
-+

GOKSHURA

Uvolnění zádového svalstva

119 Kč
-+

SHALARI

Močový metabolismus & klouby

119 Kč
-+

KAPHA

Povzbuzení & vitalita

119 Kč
-+

JACKFRUIT plod

Vitamín C, A & vápník

89 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu