Uvolnění zádového svalstva

  • Tribulus terrestris pomáhá uvolňovat svalové napětí a ztuhlost
  • Tinospora cordifolia přispívá k celkové relaxaci pohybového aparátu
  • Withania somnifera působí příznivě na uvolnění stresu a svalového napětí
  • Příznivě působí na hybnost zádového svalstva
  • Přispívá k optimální tělesné i duševní kondici
  • Zingiber officinale povzbuzuje fyzické síly a vitalitu organismu

          Doplněk stravy

Authentic AyurvedaPodívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu

 

Kategorie: bederní, hrudní, krční páteř, svalová ztuhlost, křečovitost, vyhřeznutí ploténky, ischias, zánět sedacího nervu

-+
Cena: 119 Kč
včetně DPH

Dobrý den, mám problémy s páteří, opravdu velké bolesti. Po měsíci infuzí a léků žádný výsledek. Týden piji GOKSHURA a neužila jsem ani tabletku. VELMI DĚKUJI za každý den, co nebolí.

Ena

Dobrý den. Nikdy bych nevěřil že čaj GOKSHURA mi vyřeší mé zdravotní problémy z krční páteří. Jsem moc rád že nemám už žádné problémy. I nadále piji GOKSHURU. Všem vřele doporučuji.

Tomáš Katrnák, Znojmo

Dobrý den! Zjistili mi značně vysunutou plotýnku v bederní páteři, stále jsem byla minimálně na dvou Ibalginech denně. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začala pociťovat výraznou úlevu, vysadila jsem léky a nevěřila jsem - fungovalo to.

Dita

Příprava

Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování

2–3 šálky za den

Užívání

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.

Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

tribulus terrestris, tinospora cordifolia, withania somnifera, boerhaavia diffusa, zingiber officinale, cedrus deodara, inula helenium

Hmotnost

100 g sypaného čaje

Doporučené produkty

KUDZU

Posílení svalstva & fitness

119 Kč
-+

VARUNA

Ledviny & močové cesty

119 Kč
-+

UDANA

Povzbuzení fyzické kondice

119 Kč
-+

MAMSAPRASH

Svalstvo & síla

169 Kč
-+

ASTHIPRASH

Kosti & klouby

169 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu