Antifungální péče

  • Curcuma longa podporuje zdravou činnost jater, krevního oběhu a dobrý stav kožní tkáně
  • Santalum album přispívá k pročištění krve a eliminaci toxinů
  • Pomáhá udržovat zdravé prostředí v orgánech močových cest a reprodukčního ústrojí
  • Rubia cordifolia podporuje funkci močové soustavy a metabolismus cukrů
  • Zingiber officinale posiluje imunitu a normalizuje hladinu cukru v krvi
  • Pomáhá při únavě, nedostatku energie a ztrátě vitality

          Doplněk stravy

Authentic AyurvedaPodívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu

 

Kategorie: kandidóza, kvasinkové infekce, mykózy, opary, afty, hemeroidy, imunitní systém, chronická únava, nedostatek energie, vyčerpanost

-+
Cena: 119 Kč
včetně DPH

Dobrý den, už od malička jsem měla alergii na kyselé - vyrážka na dlaních. Pila jsem denně po dobu 14 dnů čaj GAURI a po konzumaci pomeranče se vyrážka vůbec neprojevila. Mamince velmi pomohl od plísně na nohách. Je skvělý!

Kateřina

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Příprava

Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování

2–3 šálky za den

Užívání

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako preventivní, podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.

Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

curcuma longa, santalum album, rubia cordifolia, cyperus rotundus, zingiber officinale, pterocarpus marsupium, cymbopogon citratus, emblica officinalis, embelia ribes

Hmotnost

100 g sypaného čaje

Doporučené produkty

NIMBA

Péče o pleť & pokožku

119 Kč
-+

BHRINGARAJ

Péče o vlasy

119 Kč
-+

HARIDRA

Kožní regenerace

119 Kč
-+

RAKTAPRASH

Krev & játra

169 Kč
-+

KALAMEGHA

Játra & žlučník

119 Kč
-+

TRIPHALA

Detoxikace trávicího traktu

119 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu