Vaše ohlasy
Piji čaj ASHWAGANDHA 2x denně. Je to úžasné, žádné léky na spaní, jen bylinky. Podotýkám že nemám ráda bylinkové čaje, ale tento není špatný i mi chutná a voní. Snažím se ho vypít dokud není zcela studený. Doporučuji zkusit.
Zdravím vás, děkuji za vaše čaje které jsou opravdu účinné. Často je doporučuji svým klientům a sama je též používám.
Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!
Jsem velmi ráda, že jsem objevila vaše produkty. Jsem přesvědčená a mnoho jsem jich vyzkoušela na sobě i u mých kolegů, že účinky zlepšení zdravotního stavu přicházejí téměř okamžitě. Děkuji z celého srdce, i za to, že vaše prvotřídní výrobky jsou dostupné (i cenově) všem lidem na zemi. Velmi si toho vážím. Srdečně děkuji za to že jste..
Namaste, Děkuji za milý a přátelský zákaznický servis. Produkt CHYAWANPRASH od Everest Ayurveda je pro mě velmi užitečný v době neustálého stresu. Působí nejen na fyzické tělo, ale také na celý systém a je celostně harmonizující. Tím, že pomáhá zlepšovat metabolismus má potom pozitivní vliv na mysl a mozek. Správné dávkování je vyznačené na obalu. S pozdravem
Před rokem mi vyskočil vysoký tlak. Léky anglické i naše mi způsobovaly nevyvážený tlak, po čajíku SARPAGANDHA jsem za týden a půl odložila tablety. Jsem OK. Děkuji všem.
Po čase se mi potvrdilo rčení, že: "Není nemoci, aby na ní byliny nebylo". A neobjevit Ájurvédu tak by mě to málem zabilo:)
Dobré ráno, ze své krátké zkušenosti mohu s potěšením konstatovat, že miluji všechno Vaše ovoce, je úžasné jako svačina, že elixír MEDAPRASH potlačuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.
Dobrý den, po pití vašich čajů přítelkyni zmizel polyp na tlustém střevě, lékař jen kroutil hlavou. Slyšela jsem, že dokázaly také zlepšit hladinu železa v krvi nebo odstranit miomy ... S pozdravem
Již delší dobu poznávám ájurvédské produkty, užívám je a jsem s nimi spokojený. Přeji vše dobré.











