Jste zde

Únava & tělesná teplota

Domácí zdravotní péče

  • KATPHALA povzbuzuje obranyschopnost organismu a normalizuje tělesnou teplotu
  • PRANAPRASH má zklidňující vliv na hrdlo a příznivě působí na činnost respiračních orgánů
  • CHYAWANPRASH posiluje činnost imunitního systému a optimalizuje činnost dýchací soustavy

          Doplňky  stravy

Tato ájurvédská ozdravná kúra je vhodná pro optimální činnost imunitního systému a dýchacích cest. Chřipkové nákazy jsou způsobené bakteriemi a viry přebývajícími v zahleněném žaludku a orgánech dýchacích cest. Mezi další faktory patří oslabení trávicího ohně, znečištění trávicího traktu, pomalý metabolismus, snížená imunita, stres, vyčerpání a změny počasí při střídání ročních období. Užívejte podle závažnosti přetrvávajících potíží po dobu dvou týdnu nebo jednoho měsíce spolu s lehkou dietní stravou a množstvím teplých tekutin. 

Přečtěte si více tipů a doporučení při těchto zdravotních obtížích.

Kategorie: chřipkové příznaky, zvýšená teplota, zánět průdušek a krčních mandlí, zduření lymfatických uzlin

-+
-10% Cena: 435 Kč
včetně DPH
původní cena: 483,-

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem Tereza

Tereza

Příprava

Himálajský ájurvédský čaj: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Ájurvédský elixír: užívejte jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování čaje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5 g/lžička) 2–3x denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (čaj a elixír) užívejte společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Pokud kúra obsahuje také ájurvédský nápoj, užívejte ho kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání přípravků v rámci ájurvédských zdravotních kúr naleznete v často kladených otázkách FAQ

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

Himálajský ájurvédský čaj Katphala: 1 ks, ájurvédský očistný elixír Pranaprash: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu