Jste zde

Komplexní imunita & ochrana organismu

Domácí zdravotní péče

  • MANJISHTA posiluje imunitu a obranyschopnost organismu
  • CHYAWANPRASH  prospívá komplexní imunitě střevní flóry a podporuje zdravou činnost respiračních orgánů
  • AMALAKI nápoj KURKUMA pomáhá s očistou jater a přispívá k udržení nezánětlivého prostředí v tělesných tkáních

          Doplňky  stravy

Tato ájurvédská ozdravná kúra je vhodná pro optimální činnost imunitního systému, jater, střevního traktu a dýchacích cest. Nákazy jsou způsobené špatnou hygienou, přílišným zahleněním žaludku, zvýšením pitta dóši a nadměrnou tvorbou žluči, zpomaleným metabolismem, znečištěním trávicího traktu a oslabenou funkcí imunitního systému. Dobrá obranyschopnost organismu vzniká podle ájurvédy postupným procesem metabolismu, kdy se z naší každodenní stravy tvoří jemná energetická substance nazývaná "ódžas", která zodpovídá za celkovou vitalitu, sílu, odolnost, energii a imunitu organismu. Zajišťuje aktivní ochranu proti nákazám a představuje nejhlubší princip imunity všech tělesných tkání člověka. Silný imunitní systém organismu závisí tedy na dobré kvalitě trávení, zdravé funkci jater a správné činnosti lymfatické soustavy. Užívejte po dobu 1–3 měsíců spolu s lehkou dietní stravou a množstvím teplých tekutin.         

Přečtěte si více o hlubokém principu imunity podle ájurvédy.

Kategorie: virové a bakteriální infekce, chřipkové příznaky, mononukleóza, imunitní systém, bylinné antibiotikum, lymská borelióza, detoxikace

-+
-10% Cena: 422 Kč
včetně DPH
původní cena: 469,-

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem

Tereza

Příprava

Himálajský ájurvédský čaj: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Ájurvédský elixír: užívejte jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Ájurvédský nápoj: pro získání zdravého a chutného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu. Směs lze také přidat do smoothies a čerstvých šťáv.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování čaje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5 g/lžička) 2–3x denně.

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (čaj a elixír) užívejte společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Pokud kúra obsahuje také ájurvédský nápoj, užívejte ho kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání přípravků v rámci ájurvédských zdravotních kúr naleznete v často kladených otázkách FAQ

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

Himálajský ájurvédský čaj Manjishta: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Amalaki nápoj Kurkuma: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu