Domácí zdravotní péče

  • SHATAWARI posiluje odolnost organismu při onkologické terapii  
  • CHYAWANPRASH působí jako antioxidant na vitalitu tělesných tkání a posiluje komplexní imunitu

          Doplňky  stravy

Tato ájurvédská ozdravná kúra je vhodná k celkovému posílení obranychopnosti a odolnosti organismu. Onkologická onemocnění jsou způsobená narušením psychosomatické rovnováhy všech tří bioenergetických principů (váta, pitta, kapha) v důsledku dlouhotrvajícího znečištění organismu, působení chemických karcinogenů či chronického narušení životních rytmů, trávicí soustavy, imunitního systému nebo psychického stavu v podobě potlačovaných emocí. Na základě radikálního snížení aktivity trávicího ohně dochází k hromadění toxických látek, které postupně zamořují tělesné tkáně. Postupně dochází ke snižování tvorby ódžasu i tédžasu, což vede k narušení imunitního systému, destrukci buněčné inteligence, psychické beznaději a ztrátě víry, které postupně oslabují vnitřní sílu organismu. Užívejte 2–3x denně šálek čaje spolu se lžičkou elixíru po dobu 1–6 měsíců spolu s dietní stravou a celkovou detoxikací organismu. Ta zahrnuje přísné odbourání konzumace masité stravy i mléčných výrobků a přeorientování se na syrové zeleninové nebo ovocné šťávy. V případě onkologického postižení ženských orgánů užívejte alternativně čaj Nimba a při chemoterapii doplňkově čaj Guduchi.        

Přečtěte si více o hlubším zdroji imunity našeho organismu.

Kategorie: onkologická terapie

-+
-10% Cena: 458 Kč
včetně DPH
původní cena: 509,-

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem

Tereza

Příprava

Himálajský ájurvédský čaj: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Ájurvédský elixír: užívejte jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování čaje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5 g/lžička) 2–3x denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (čaj a elixír) užívejte společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Pokud kúra obsahuje také ájurvédský nápoj, užívejte ho kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání přípravků v rámci ájurvédských zdravotních kúr naleznete v často kladených otázkách FAQ

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

Himálajský ájurvédský čaj Shatawari: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 2 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu