Domácí zdravotní péče

  • NIMBA pomáhá udržovat dobrý vzhled pokožky a přispívá k čistotě pleti
  • SVEDAPRASH působí jako prostředek vnitřní péče o pleť a podporuje revitalizaci pokožky

          Doplňky stravy

Tato ájurvédská revitalizační kúra je vhodná pro péči o krásnou pleť a dobrý vzhled pokožky. Poruchy kožní tkáně jsou způsobené nesprávnou výživou, znečištěním tlustého střeva, oslabením imunitního systému, nezdravou funkcí jater, toxicitou krve, dehydratací a nadměrným používáním cukru, soli, tuku nebo chemických stimulantů. Užívejte 2–3x denně šálek čaje spolu se lžičkou elixíru po dobu 1–3 měsíců spolu s vnější aplikací sezamového oleje na pokožku a stravovací dietou. Přečtěte si více o této kúře v článku Zapojte se do ájurvédské očisty - krásná pleť a zjistěte více také o vnitřní povaze krásy.

Kategorie: akné, nežity, opary, vyrážky, ekzémy, atopická dermatitida, kožní alergie, kopřivka, svědění pokožky, lupénka, růžovka, mykózy, kandidóza, pigmentové skvrny, infekce a hemoroidy

-+
-10% Cena: 411 Kč
včetně DPH
původní cena: 457,-

Dobrý den, používám vaši zdravotní kůru DETOXIKACE KRVE A POKOŽKY na hemeroidy a je to úžasné. Již po týdnu jsem byla bez obtíží. Teď je to třetí týden, co kůru užívám, a stále ani kapička krve. Zázrak!

Hana, Nový Jičín

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem

Tereza

Příprava

Himálajský ájurvédský čaj: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Ájurvédský elixír: užívejte jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování čaje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5 g/lžička) 2–3x denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (čaj a elixír) užívejte společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Pokud kúra obsahuje také ájurvédský nápoj, užívejte ho kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání přípravků v rámci ájurvédských zdravotních kúr naleznete v často kladených otázkách FAQ

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

Himálajský ájurvédský čaj Nimba: 1 ks, ájurvédský očistný elixír Svedaprash: 2 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu