Jste zde

Detoxikace & překyselení žaludku

Domácí zdravotní péče

  • GUDUCHI uklidňuje překyselený žaludek a podrážděný jícen
  • ANNAPRASH podporuje dobré trávení a prospívá žaludeční sliznici u citlivých osob
  • AMALAKI nápoj MLADÝ JEČMEN přispívá k alkalizaci organismu a jeho elektrolytické rovnováze

Doplnňky stravy

Tato ájurvédská očistná kúra je vhodná pro detoxikaci žaludku v důsledku jeho překyselení, které se projevuje podrážděním jícnu neboli "pálením žáhy", říháním, nechutenstvím, poruchami trávení, nevolností či zvracením. Zvýšená kyselost v prostředí trávicí soustavy je způsobena nevhodnou kombinací potravin, konzumací ostrých, kyselých a trpkých pokrmů i tekutin včetně alkoholu. V případě akutního podráždění užívejte kombinaci přípravků dle potřeby v rozpětí několika dnů. Osvědčené ájurvédské kombinace bylin podporují zásaditost organismu. Při dlouhotrvajících potížích aplikujte po dobu jednoho měsíce spolu se stravovací dietou.

Přečtěte si více o vlivu chutí naší stravy na psychosomatické zdraví organismu.

Kategorie: říhání, nechutenství, nevolnost, zvracení, překyselení žaludku, pálení žáhy, průjem

-+
-10% Cena: 399 Kč
včetně DPH
původní cena: 443,-

Dobrý den, používám váši zdravotní kůru DETOXIKACE KRVE A POKOŽKY na hemeroidy a je to úžasné. Již po týdnu jsem byla bez obtíží. Teď je to třetí týden, co kůru užívám, a stále ani kapička krve. Zázrak!

Hana, Nový Jičín

Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.

Mgr. Vorel Luděk

Nedávno jsme si u vás nakoupili čaje a elixíry....a je to každodenní radostný rituál si společně nějaký uvařit a vypít...děkujeme :), Vaše firma na nás působí velmi příjemným a důvěryhodným dojmem. S pozdravem Tereza

Tereza

Příprava

Himálajský ájurvédský čaj: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Ájurvédský elixír: užívejte jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Ájurvédský nápoj: pro získání zdravého a chutného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu. Směs lze také přidat do smoothies a čerstvých šťáv.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování čaje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5 g/lžička) 2–3x denně.

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (čaj a elixír) užívejte společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Pokud kúra obsahuje také ájurvédský nápoj, užívejte ho kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání přípravků v rámci ájurvédských zdravotních kúr naleznete v často kladených otázkách FAQ

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení

Himálajský ájurvédský čaj Guduchi: 1 ks, ájurvédský očistný elixír Annaprash: 1 ks, Amalaki nápoj Mladý ječmen: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu