Jste zde

Imunita & péče o ženské zdraví

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & péče o ženské zdraví

AMALAKI nápoj SHATAVARI příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu, přispívá ke klidnému průběhu menstruace a poskytuje duševní pohodu v přechodném období. Působí jako rasájana pro omlazení a vitalitu organismu. Obsažený vitamín C snižuje míru únavy a vyčerpání. 

ARTHAVAPRASH příznivě ovlivňuje činnost ženského reprodukčního systému. Přispívá ke klidnému průběhu menstruace a harmonizuje psychický stav při podrážděnosti a nervozitě.

MANGO obsahuje vitamín C, který stimuluje funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání.

-15% Cena: 327 Kč
včetně DPH
původní cena 385,-

Shatavari je z hlediska ájurvédy nejlepší bylinné tonikum pro ženy. Působí jako silná rasájana pro omlazení a vitalitu ženského organismu. Upravuje hormonální rovnováhu, pomáhá regulovat menstruační cyklus a přispívá ke klidnému průběhu menstruace. Poskytuje duševní pohodu v období klimakteria a optimalizuje psychický stav. V kombinaci s amalaki bohatým na obsah vitamínu C zvyšuje ódžas, který je jádrem vitality a esencí imunitního systému. Přečtěte si o bylině shatavari ještě více.

Složení

Amalaki nápoj Shatavari: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Arthavaprash: 1 ks, Mango: 1ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2 – 3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2 – 3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Průvodce ájurvédou

Ájurvéda neboli „nauka o životě“ je označována za matku všech léčebných systémů. Vyvěrá z hlubokého poznání, že lidská bytost je nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a životního stylu.

Více o knize