Jste zde

Imunita & péče o ženské zdraví

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

AMALAKI nápoj SHATAVARI příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu, přispívá ke klidnému průběhu menstruace a poskytuje duševní pohodu v přechodném období. Působí jako „rasájana“ pro omlazení a vitalitu organismu. Obsažený vitamín C snižuje míru únavy a vyčerpání.

ARTHAVAPRASH příznivě ovlivňuje činnost ženského reprodukčního systému. Přispívá ke klidnému průběhu menstruace a harmonizuje psychický stav při podrážděnosti a nervozitě.

MANGO obsahuje vitamín C, který stimuluje funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání

Doplňky  stravy

-+
-15% Cena: 360 Kč
včetně DPH
původní cena: 423,-

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, Londýn, VB

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Bylina shatavari je z hlediska ájurvédské medicíny nejlepší přírodní tonikum pro ženy. Působí jako „rasájana“ na omlazení a vitalitu ženského organismu prostřednictvím svého vysokému obsahu fytoestrogenů. Upravuje hormonální rovnováhu a prospívá tělesnému i duševnímu zdraví. V kombinaci s amalaki bohatým na obsah vitamínu C zvyšuje „ódžas”, který je jádrem vitality a esencí imunitního systému. Přečtěte si o bylině shatavari ještě více.

Příprava

Ájurvédský nápoj: rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu.

Ájurvédský elixír: užívejte 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (cca 5 g) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (elixír a nápoj) můžete užívat společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Amalaki užívejte kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání ájurvédských přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Složení

Amalaki nápoj Shatavari: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Arthavaprash: 1 ks, Mango: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu