Jste zde

Imunita & omlazení organismu

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & omlazení organismu
  • AMALAKI nápoj ASHWAGANDHA podporuje regeneraci, přirozenou relaxaci a omlazení organismu. Přispívá k harmonickému stavu duševního zdraví. Obsažený vitamín C posiluje činnost imunitního systému a prospívá dobré kondici organismu
  • CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení posiluje celkovou vitalitu organismu, působí antioxidačně na omlazování tělesných tkání a přispívá k psychické relaxaci
  • AMALAKI plod citronová tráva přispívá k optimální činnosti trávicího systému. Obsažený vitamín C posiluje imunitu, přispívá k revitalizaci nervové soustavy a pomáhá ochraňovat buňky před oxidativním stresem
-15% Cena: 362 Kč
včetně DPH
původní cena 426,-

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Péče o regeneraci a omlazování organismu pro dosažení dlouhověkosti a spokojeného života, je kromě tradiční diagnostiky, přírodní léčby a prevence vzniku onemocnění, jedním z hlavních zaměření ájurvédské medicíny. Podle dávných ájurvédských textů přináší nápoj připravený z jemně namletého prášku amalaki a kořene indického ženšenu neboli ashwagandhy do těla v doslovném překladu „božské zdraví". Přečtěte si více o rásajaně–ájurvédské omlazovací terapii.

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Složení

Amalaki nápoj Ashwagandha: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Amalaki plod citronová tráva: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu