Jste zde

Imunita & očista jater

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & očista jater

AMALAKI nápoj KURKUMA pomáhá s očistou jater a přispívá k udržení nezánětlivého prostředí v tělesných tkáních. Působí příznivě na pročištění krevního oběhu a tím prospívá dobrému vzhledu pokožky. Obsažený vitamín C posiluje činnost imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa.

RAKTAPRASH prospívá funkci jater a tím krvetvorbě a recyklaci železa. Přispívá k protizánětlivé ochraně jater, příznivě ovlivňuje krevní cirkulaci a pomáhá s pročištěním krve.

AMALAKI plod natural přispívá k optimální činnosti trávicího systému. Obsažený vitamín C posiluje imunitní systém a pomáhá ochraňovat buňky před oxidativním stresem.

-15% Cena: 340 Kč
včetně DPH
původní cena 400,-

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Správné fungování imunitního systému probíhá za předpokladu, že tělo není zatížené přílišným množstvím toxických látek, které kolují v krevním oběhu a ukládají se v tělesných tkáních. Nejdůležitějším orgánem spojeným s cirkulací krve a detoxikací organismu jsou především naše játra. Ájurvéda považuje právě kurkumu za vynikající prostředek k očistě a zdravé funkci jater. Přečtěte si o ní víc a vyzkoušejte recept na lahodné ájurvédské smoothie Amalaki & kurkuma.

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Složení

Amalaki nápoj Kurkuma: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Raktaprash: 1 ks, Amalaki plod natural: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu