Jste zde

Imunita & dýchací cesty

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & dýchací cesty

AMALAKI nápoj ZÁZVOR přispívá ke zdravému respiračnímu systému a ochraně dýchacích cest. Podporuje zdravou funkci zažívací soustavy a obsažený vitamín C posiluje činnost imunitního systému.

CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení příznivě působí na respirační systém a zklidnění dýchacích cest. Povzbuzuje při únavě, posiluje vitalitu a pomáhá celkovému  pročištění organismu.

AMALAKI plod natural přispívá k optimální činnosti trávicího systému. Obsažený vitamín C posiluje imunitu a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

-15% Cena: 336 Kč
včetně DPH
původní cena 395,-

Ájurvédský přístup ke zdraví je založen na vědomém pozorování těla a porozumění jeho ozdravným mechanismům, které nás navrací zpět do přirozené rovnováhy. Záleží tedy na tom zda jsme ochotni více naslouchat našemu vlastnímu organismu. Na základě včasného zpozorování prvních příznaků, které předcházejí zdravotním potížím a v případě nachlazení to platí dvojnásob, lze zastavit rozvoj onemocnění snadno a rychle s pomocí vhodně zvolených bylinných přípravků. Přečtěte si, jak podchytit první příznaky nachlazení.

Složení

Amalaki nápoj Zázvor: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Amalaki plod zázvor: 1ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2 – 3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2 – 3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Průvodce ájurvédou

Ájurvéda neboli „nauka o životě“ je označována za matku všech léčebných systémů. Vyvěrá z hlubokého poznání, že lidská bytost je nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a životního stylu.

Více o knize