Jste zde

Imunita & redukce kyselosti

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

  • AMALAKI nápoj MLADÝ JEČMEN je přírodním zdrojem antioxidantů, vitamínů a minerálních látek, které přispívají k alkalizaci organismu a jeho elektrolytické rovnováze. Podporuje správnou činnost jater a žlučníku. Obsažený vitamín C posiluje imunitu a snižuje míru únavy a vyčerpání
  • ANNAPRASH podporuje dobré trávení a ulevuje při nadýmavosti. Prospívá optimální činnosti trávicí soustavy a působí příznivě na žaludeční sliznici u citlivých osob
  • PAPAYA obsahuje vitamíny, které prospívají sliznicím trávicího traktu a povzbuzují činnost imunitního systému. Obsažené minerály podporují funkce trávicích enzymů

Doplňky  stravy

-+
-15% Cena: 343 Kč
včetně DPH
původní cena: 403,-

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, Londýn, VB

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Mladý ječmen obsahuje hořčík, který přispívá k alkalizaci organismu a jeho elektrolytické rovnováze. Je tedy ideálním přípravkem pro odkyselení organismu. V kombinaci s namletým amalaki a jeho vysokým obsahem vitamínu C dochází k posílení imunitního systému a zvýšení schopnosti vstřebávání železa. Zvýšená horkost organismu vede ke vzniku zánětlivých reakcí a vyšší tvorbě žaludečních šťáv, které dráždí sliznice trávicího traktu. Je proto důležité upravit každodenní stravu tak, aby svou chutí a vlastnostmi (pálivé, ostré, kyselé) nezvyšovala aktivitu trávicího ohně „agni“. Přečtěte si návod na lahodné očistné smoothie z amalaki a mladého ječmene a zaměřte se více na zdravý životní styl.

Příprava

Ájurvédský nápoj: rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu.

Ájurvédský elixír: užívejte 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (cca 5 g) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (elixír a nápoj) můžete užívat společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Amalaki užívejte kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání ájurvédských přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Složení

Amalaki nápoj Mladý ječmen: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Annaprash: 1 ks, Papaya: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu