Vaše ohlasy
Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.
Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za čaj RANJAKA. Dlouhodobě mám potíže s nedostatkem železa v krvi. Po měsíci pravidelného pití došlo k velikému zlepšení hladiny železa a hemoglobinu. Doporučuji! S pozdravem
CHYAWANPRASH mne zbavil zácpy, kterou jsem trpěla 14 let!! Již po třech dnech užívání jsem se začala jednou denně vyprazdňovat. Nyní po dvou měsících mám trávení naprosto v pořádku. Také jsem zhubla o 3kg a mizí mi atopický ekzém!
Chtěla bych se podělit o zkušenost s čajem DHATAKI na silnou menstruaci. Tento čaj mi velmi pomohl na neskutečně silné bolesti a křeče které jsem mívala při každé menstruaci. Kvůli nim jsem mnohokrát musela zůstat doma a ležet. Nic mi nepomáhalo, vyzkoušela jsem mnoho léků i čaje, ale na všechno můj organismus reagoval tak, že jsem to zvrátila a bylo mi ještě hůř. Tento čaj je jediný, který mi pomohl. Piju ho pár dní před menstruací a také v první den silné menstruace, bolesti mám jen slabé a mohu normálně fungovat. Doporučuji všem ženám, které mají takové problémy.
Dobrý den. Už roky mám alergii na pyl. Asi 7 nebo 8 let jsem se léčila na imunologii, ale léčba nezabírala. Začala jsem pít čaj DALCHINI a za dva dny byly všechny příznaky pryč. Nevím, jestli je to zázrak, ale myslím si, že ano :)
Mohu doporučit čaj PRANA. Při pravidelném pití 3x denně + pohyb.
Dobrý den, VIDANGA mi pomohla nejen zhubnout, ale pročistila organismus a pomohla mému tělu vypadat zdravě a pěkně. Už jsem vyzkoušela i ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI a mohu říci, že opravdu fungují.
Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím Vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci.
Dobrý den, už třetí měsíc používám 2 dny před menstruací a během menstruace čaj APANA (3x denně) a nejsem nucena používat léky na bolest podbřišku. Klasické bylinkové čaje mi nepomáhaly. Moc děkuji.
Vyzkoušel jsem mnoho druhů čaje od Everest Ayurveda. Jsem velmi spokojen. Možná i z důvodu, že jsem Nepál již 2x navštívil a některé věci pochopil...