Vaše ohlasy
Dobrý den, piji čaj APANA, který mi velice pomohl při bolestivé menstruaci. Tabletky jsem zahodila, bolesti zmizely. Děkuji!
Dobrý den, koupila jsem si ájurvédský čaj NIMBA, zatím ho používám jeden měsíc a pleť se vážně skvěle zlepšila, za mě je tento čaj určitě na jedničku a zbavil mě trápení s akné.
Vaše vonné tyčinky jsou skvělé. Jsou jemné, nevytvářejí tak nesnesitelný kouř a zápach jako běžně dostupné tyčinky, po kterých máte pocit, že se dusíte. Je cítit, že jsou opravdu přírodní. A vidím, že máte i další nové druhy.
Měla jsem problém s línými střevy a nafukováním, džem PURISHAPRASH-střeva & vyprazdňování mi s tímto problémem velmi pomohl, cítím se mnohem lépe ...
S bylinnými elixíry jsem velmi spokojená. Opravdu fungují a mají vysoký obsah minerálů a živin, i když se používají v malém množství. Také nemám nic jiného než pozitivní zpětnou vazbu na čaje, které jsem koupila pro své přátele.
Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvédu doporučuji všem!!
Dobrý den, již dlouho používám Vaše čaje a myslím, že mi velmi pomáhají na všechny možné potíže. :-) Děkuji.
Dobrý den, ayurvédské čajíky používáme doma velmi rádi. Máme vyzkoušený čaj PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALÁJSKÉ OSVĚŽENÍ - jsou vynikající a opravdu účinné. Jsme velmi vděční všem, kteří se podílejí na výrobě a dovozu těchto léčivých zázraků.
Dobrý den, Vaše bylinné směsi jsem si okamžitě zamilovala. Koupila jsem si 2 zdravotní kůry na zkoušku a efekt byl okamžitý. Na základě sezení s ayurvédským doktorem jsem zkusila i vaše dóšické čaje a pouhé 2 šálky chutného PITTA čaje denně mají neskutečně blahodárný účinek. Cítím se mnohem vyrovnanější a po létech mi přestali padat vlasy. Plánuji zkusit prostřídat několik kůr během roku a moc se těším na výsledek. Mnohé dík
Před nedávnem jsem narazil na Himálajské ájurvédské čaje (PITTA, BHRINGARAJ, JAIPHAL) a jsem s nimi velmi spokojen. Jsou opravdu skvělé (jsem klidnější, zpevnily se mi vazy v ramenou, mizí bradavice). Moc děkuji.