Vaše ohlasy
Vaše čaje používám již delší dobu na různé neduhy (dna, sklivcové zákaly...) a jsem velice spokojená. Doporučila jsem čaje i spolupracovnici. Opravdu mohu jen doporučit.
Několik let na jaře trpím úpornou alergickou rýmou. Léky na alergii mi moc nezabíraly. Vyzkoušela jsem čaj DALCHINI a můžu normálně existovat. Je to zázrak. Moc děkuji. Určitě vyzkouším i jiné čaje.
Mnohokrát děkuji a blahopřeji k sortimentu a kvalitě vašich produktů.
Dobrý den, mám problémy s páteří, opravdu velké bolesti. Po měsíci infuzí a léků žádný výsledek. Týden piji GOKSHURA a neužila jsem ani tabletku. VELMI DĚKUJI za každý den, co nebolí.
Vyzkoušela jsem již mnoho alternativních bylinných přípravků, ale pouze u vašich čajů mám pocit, že skutečně fungují, cítím se lépe fyzicky i psychicky :)
Dobrý den, používala jsem čaj VARUNA na ledvinové potíže, výborně mi pomohl jak na ledviny, tak na atopický ekzém.
S čistícími a bylinnými pastami jsem velmi spokojená. Mají dobré účinky a vysoký obsah minerálů a živin i při užívání malého množství. Mám dobrou odezvu také na čaje, které jsem koupila svým přátelům.
Dobrý den, již jsem vyzkoušela čtyři ajurvédské bylinné čaje a to: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ a KANTAKARI a u všech jsem se setkala s příznivými účinky a tak můžu čaje doporučit. Chci také poděkovat výrobcům a dovozcům těchto čajů!
Vaše ajurvédské čaje i elixíry jsem již několikráte objednala i zakoupila v kamenných obchodech. Jsme s nimi já i manžel velice spokojeni a vím, že i v budoucnu budeme stálými odběrateli.
Dobrý den, ayurvédské čajíky používáme doma velmi rádi. Máme vyzkoušený čaj PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALÁJSKÉ OSVĚŽENÍ - jsou vynikající a opravdu účinné. Jsme velmi vděční všem, kteří se podílejí na výrobě a dovozu těchto léčivých zázraků.
100 g
100 g
100 g
200 g
300 g