Jste zde

Relaxační ájurvédské čaje

Vhodně vyvážené tradiční směsi himálajských bylin pro okamžiky klidu a dobré pohody se v Tibetu, Nepálu a Bhútánu používají již po staletí k relaxaci, revitalizaci, povzbuzení a harmonizaci psychických a tělesných funkcí organismu.

Příprava a užívání ajurvédských bylin má v Tibetu, Nepálu a Bhútánu své specifické podoby. Tibetští lékaři vyvinuli rozsáhlý a účinný systém zdravotní péče pomocí bylinných přípravků a nejrůznějších alternativních postupů, které se postupně rozšířily do Bhútánu a himálajských oblastí Nepálu, kde získaly svou místní podobu. V oblibě jsou zejména zahřívací a aromatické byliny podporující dobré trávení a zažívání, které mají klíčový význam pro vstřebávání prospěšných účinků himálajských rostlin.

SÁČKOVÁ KOLEKCE

Relaxační čaje v nálevových sáčcích

SÁČKOVÁ KOLEKCE
135 Kč
-+

ELIXÍR HARMONIE

Harmonizuje tělesné a duševní funkce

ELIXÍR HARMONIE
119 Kč
-+

POVZBUZENÍ MYSLI

Povzbuzuje bdělou mysl

POVZBUZENÍ MYSLI
119 Kč
-+

HIMÁLAJSKÉ OSVĚŽENÍ

Osvěžuje životní energii

HIMÁLAJSKÉ OSVĚŽENÍ
119 Kč
-+

HORSKÁ SÍLA

Posiluje fyzickou výkonnost

HORSKÁ SÍLA
119 Kč
-+

RELAXAČNÍ KLID

Podporuje uvolnění a relaxaci

RELAXAČNÍ KLID
119 Kč
-+

ČAJOVÉ ROZJÍMÁNÍ

Přináší uklidnění a duševní rovnováhu

ČAJOVÉ ROZJÍMÁNÍ
119 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu