Jste zde

Imunita & krásná pleť

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & krásná pleť

AMALAKI nápoj RŮŽE přispívá k čistotě pleti a revitalizaci pokožky. Pozitivně ovlivňuje její celkové prokrvení a mladý vzhled. Obsažený vitamín C podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kožní tkáně a posiluje činnost imunitního systému.

SVEDAPRASH působí jako vnitřní prostředek péče o pleť. Pomáhá s pročištěním krve a přispívá k čistotě pleti. Působí příznivě na regeneraci pokožky a podporuje zdravou vitalitu kožní tkáně.

PAPAYA obsahuje vitamíny, které prospívají dobrému vzhledu pokožky, povzbuzují činnost imunitního systému a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

-15% Cena: 340 Kč
včetně DPH
původní cena 400,-

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Čistá pleť slouží jako ukazatel zdravého vnitřního prostředí a imunitního systému organismu. Celkový vzhled pokožky je ovlivněn kvalitou i skladbou naší stravy, čistotou krve a střevního traktu a také dostatečným příjmem tekutin. Kožní alergie, ekzémy a infekce jsou způsobené oslabenou imunitou střevní flóry, sníženou funkcí jater a nezdravým životním stylem. Zdravá pleť vyzařuje vnitřní jas a krásu, která pochází z klidné mysli, harmonického dechu, tělesného uvolnění a duševní rovnováhy. Přečtěte si více o vnitřní povaze krásy.

Složení

Amalaki nápoj Růže: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Svedaprash: 1 ks, Papaya: 1 ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu