Jste zde

Imunita & kloubní odolnost

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & kloubní odolnost
  • AMALAKI nápoj SHILAJIT MUMIO působí jako přirozený biostimulátor imunitního systému a posiluje tělesnou i duševní odolnost. Pomáhá udržovat zdravý stav kloubů a společně s obsaženým vitamínem C podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek
  • ASTHIPRASH přispívá k doplňování vitamínů a minerálních látek. Příznivě působí na imunitu střevní flóry. Podporuje normální pohyblivost kloubů a pomáhá uvolňovat svalovou a kloubní ztuhlost
  • JACKFRUIT obsahuje vitamíny, které posilují vitalitu organismu při fyzickém výkonu a prospívají trávicímu systému. Obsažené minerály příznivě působí na činnost svalů a stav kostí
-15% Cena: 345 Kč
včetně DPH
původní cena 406,-

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Pevné kosti a zdravé klouby mají svůj počátek v dostatečném přísunu minerálních látek, které se vstřebávají do příslušných tělesných tkání prostřednictvím zdravě fungujícího střevního traktu. Ájurvéda klade proto velký důraz na dostatečnou přítomnost trávicího ohně "agni" v žaludku, který v organismu přeměňuje každodenní stravu na nutriční výživu jednotlivých tělesných tkání včetně kostí a kloubů. Přečtěte si o trávicím ohni více.

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Složení

Amalaki nápoj Shilajit mumio: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Asthiprash: 1 ks, Jackfruit: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu