Jste zde

Imunita & dobré trávení

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & dobré trávení

AMALAKI nápoj NATURAL prospívá funkci žaludku a střevního traktu. Obsažený vitamín C posiluje činnost imunitního systému, přispívá k energetickému metabolismu, zvyšuje vstřebávání železa a snižuje míru únavy a vyčerpání.

CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení posiluje celkovou vitalitu organismu, pozitivně ovlivňuje trávení i střevní činnost a prospívá komplexní imunitě střevní flóry.

AMALAKI plod kardamom podporuje dobré zažívání a obsažený vitamín C posiluje imunitu a pomáhá ochraňovat buňky před oxidativním stresem.

-15% Cena: 336 Kč
včetně DPH
původní cena 395,-

Předpokladem dobré obranyschopnosti organismu a silného imunitního systému je zdravá funkce trávení a metabolismu, který zajišťuje postupnou výživu sedmi tělesných tkání, na jejímž konci se tvoří jemná energetická substance ódžas zodpovědná za aktivní ochranu proti virům, bakteriím a infekcím. Přečtěte si více o principech zdravé imunity podle ájurvédy.

Složení

Amalaki nápoj Natural: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Amalaki plod kardamom: 1ks

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2 – 3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2 – 3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Příprava

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Průvodce ájurvédou

Ájurvéda neboli „nauka o životě“ je označována za matku všech léčebných systémů. Vyvěrá z hlubokého poznání, že lidská bytost je nedělitelný a vzájemně propojený komplex těla, ducha, mysli a životního stylu.

Více o knize