Jste zde

Imunita & dobrá kondice

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání

Imunita & dobrá kondice

AMALAKI nápoj SPIRULINA podporuje růst svalové hmoty svým vysokým obsahem bílkovin a pomáhá s kontrolou tělesné hmotnosti. Obsažené minerální látky přispívají k tvorbě červených krvinek a přenosu kyslíku v těle. Obsažené vitamíny posilují srdeční činnost a imunitní systém.

CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení působí antioxidačně na omlazování tělesných tkání. Posiluje celkovou vitalitu organismu, přispívá k psychické relaxaci, duševní rovnováze a kardiovaskulárnímu zdraví.

JACKFRUIT obsahuje vitamíny, které posilují vitalitu organismu při fyzickém výkonu a prospívají trávicímu systému. Obsažené minerály příznivě působí na činnost svalů a stav kostí.

Doplňky  stravy

-+
-15% Cena: 373 Kč
včetně DPH
původní cena: 439,-

S produkty od vaší firmy jsem velice spokojená a proto jsem letos darovala produkty i svojí rodině a přátelům pod stromeček.

Tereza

Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.

Manatita, London, UK

Pravidelná fyzická aktivita zvyšuje tělesnou odolnost a obranyschopnost organismu. Pomáhá rozproudit krevní oběh, který lépe zásobuje kyslíkem tělesné tkáně, orgány a lymfatický systém. Ty se poté díky potu a vylučování lépe zbavují nečistot a odpadních látek. To vše posiluje imunitní systém neboli sílu ódžas, která utváří základní energetickou rezervu celého těla a zodpovídá za celkovou vitalitu, sílu a odolnost organismu. Přečtěte si více o působení sportu dle ájurvédy a cvičte zdravě podle své konstituce.

Příprava

Ájurvédský nápoj: rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu.

Ájurvédský elixír: užívejte 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (cca 5 g) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (elixír a nápoj) můžete užívat společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Amalaki užívejte kdykoli během dne. Další praktické informace o užívání ájurvédských přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.

Složení

Amalaki nápoj Spirulina: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Jackfruit: 1 ks

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu