Láska

Upevněte pocit lásky u vašeho rodinného krbu

Agni neboli element ohně představuje prožitek tepla, světla a lásky. Je spojen se Sluncem a přináší inspiraci a nadšení do života.

Ájurvédská bylinná vonná tyčinka Agni posiluje element ohně. Podporuje láskyplnou atmosféru domova a vytváří z něj hřejivé místo s pocitem útulného bezpečí, kam se každý rád vrací.

Vonné tyčinky bez bambusového dřívka. Obsahují 100 % přírodních složek bez chemických přísad, dřevěných pilin a umělých parfémů.

Délka tyčinek: 12 cm
Počet kusů v balení: 24 ks
Doba hoření: 45 minut

-+
Cena: 95 Kč
včetně DPH

Užívání

Umístěte vonnou tyčinku do stojánku. Po zapálení plamen za 10 sekund uhaste a ujistěte se, že veškerý popel dopadá na nehořlavý povrch. Buďte pozorní, dokud tyčinka stále doutná.

Složení

persea odoratissima, commiphora mukul, shorea robusta, santalum album, cinnamomum camphora

Hmotnost

35 g

Doporučené produkty

AKASHA

Harmonie

95 Kč
-+

VAYU

Životní energie

95 Kč
-+

JALA

Blahobyt

95 Kč
-+

BHUMI

Dobré zdraví

95 Kč
-+

Tam, kde bydlí ájurvéda

Dokumentární film na DVD

Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie

Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.

Více o filmu