Jste zde

Horské chaty a restaurace

Hory jsou pojem a nezáleží na tom, ve které části planety se vyskytují. Ztělesňují pro nás přírodní krásu, svobodného ducha a neomezené možnosti člověka, ať už to jsou Himálaje, Krkonoše, Šumava, Tatry nebo Jeseníky. S douškem teplého čaje s výtažky ze zdraví prospěšných himálajských bylin se cítíme doma kdekoli na horách. I v Krkonoších se můžete cítit stejně jako v Himálaji!

Nabídněte hostům originální himálajské čaje pro relaxaci, osvěžení a povzbuzení organismu.

Himálajské relaxační čaje pochází z ruční bylinné výroby na úpatí Himálaje v Nepálu, kde se byliny ručně čistí a mísí podle tradičních ájurvédských receptur. Místní lidé po generace sklízí byliny v odlehlých horských oblastech a pak je snáší do údolí, kde z nich připravují regenerující a posilující nápoje přinášející pevné zdraví.

Čajové příslušenství

Nabízíme 6 druhů relaxačních himálajských sáčkových čajů (možné i v sypané variantě) včetně dřevěné prezentační kazety pro jejich ucelenou nabídku, stylové skleněné šálky s podšálkem a nabídkové menu na každý stůl.

Nabídněte horalům přírodní snack plný svěží energie a vitamínů

Znáte Amalaki? Tento drobný ájurvédský plod v sobě skrývá bohaté množství vitamínu C a antioxidantů. Poskytuje pohotový zdroj energie, posiluje imunitní systém, regeneruje tělesné tkáně, podporuje zdraví srdce a doplňování železa do krve a ulevuje při žaludeční nevolnosti. Proto je oblíbené mezi horolezci, kterým pomáhá při aklimatizaci a zvládání výškové nemoci. Stejně kvalitní a lahodné je také sušené mango, papaya a jackfruit. Všechny tyto sušené plody obsahují pouze přírodní třtinový sirup. Nejsou tedy ošetřeny žádnými konzervanty!

 

Staňte se součástí našeho horského dobrodružství v Čechách a na Slovensku a osvěžte svou chatu či restauraci dotekem nejvyšších hor světa.

 

 

Čajové příslušenství

Nabídněte šálek relaxačního čaje z Himálaje ve své restauraci

Upoutávky

Bannery a plakáty ve 4 originálních designech

Audiovizuální prezentace

Prezentační videa z ruční výroby v Nepálu a Indii

Produktové katalogy

Barevné katalogy plné zdraví k distribuci

Vzorky ájurvédských přípravků

Neznáte naše čaje? Poskytneme vám vzorky na vyzkoušení!