Vaše ohlasy
Dobrý den, čaj RANJAKA mi zabral na slezinu a problém s trávením. Jeden měsíc pití čaje RANJAKA to upravil.
Dobrý den, tři roky jsem onkologická pacientka na hormonální léčbě. Jako doplněk používám čaj SHATAWARI. Velmi mi pomáhá a já se cítím skvěle. Doporučuji všem se stejným problémem. Popíjím 2 x denně v rámci pitného režimu.
Dobrý den, je mi 50 let a jsem v perimenopauze. Všimla jsem si menstruační změny doprovázené určitým fyzickým a někdy emocionálním nepohodlím. Začala jsem pít čaj ASHOKA a cítím se lépe a vyváženější. Menstruace, i když je nepravidelná, nyní probíhá přirozeněji a s menšími příznaky. Zažívám také menší změny nálad. Jsem za to velmi vděčná!
Piji čaj ASHWAGANDHA 2x denně. Je to úžasné, žádné léky na spaní, jen bylinky. Podotýkám že nemám ráda bylinkové čaje, ale tento není špatný i mi chutná a voní. Snažím se ho vypít dokud není zcela studený. Doporučuji zkusit.
Dobrý den, mám velice dobré zkušenosti s účinky a kvalitou Vašich čajů, konkrétně s ASHWAGANDOU.
Zdravím Vás, pravidelně si kupuji čaje z Vaší nabídky - KUDZU, BRAHMI a jsem s nimi velmi spokojen.
Dobrý den, koupila jsem si čaj NIMBA, původně na akné, asi po dvou měsících pití této směsi mi "krupička" z obličeje úplně vymizela, krom toho se mi také zmírnily menstruační bolesti. S tímto čajem jsem velmi spokojená. Děkuji. S pozdravem
Dobrý den, velice jsem si oblíbila vaše himalájské ajurvédské čaje, protože jsou opravdu účinné. Především s TULSI mám výborné zkušenosti, ale příznivé účinky pociťuji i u čaje na oči ALOCHAKA. Nyní jsem si pořídila KANTAKARI. Děkuji.
Dobrý den, měla jsem otok, nehybnost prstů, zánět šlach a periartikulárních tkání. Po pár dnech užívání čaje SLESAKA mi prsty odpuchli, šlachy a svaly na nich jsou pohyblivější a klouby nebolí. Nemůžu tomu uvěřit !!! Děkuji!
Z vlastní zkušenosti můžu doporučit čaj KANTAKARI na zuby a dásně. Jsem po zákroku vsazení implantátů, bojovala jsem přetrvávající bolestí a hnisání okostice. Brala jsem antibiotika až později jsem začala pít váš čaj, už po prvním šálku jsem cítila úlevu. Je opravdu třeba dodržovat pravidelnou denní dávku, trvalo to týden, jsem v pořádku a bez analgetik. Děkuji pěkně za příležitost a dostupnost těchto produktů.
100 g
100 g
100 ml