Vaše ohlasy
Jsem z Ayurvédy nadšen.
Vyzkoušela jsem poprvé čaj APANA na menstruační potíže který mi ulevil od bolesti a dodal také vitalitu. Pila jsem 2 denně asi tři dny před menstruací a popíjím dva první dny menstruace. Doporučuji.
Děkuji za vaše úžasné čaje. Pila jsem čaj NAGARA dva měsíce a musím říci, že mně navrátil zpátky k životu. Vyzkoušela jsem také PITTA Tea a mohu ho jen upřímně doporučit.
Čaj TULSI jsem dostala od kolegyň z práce k narozeninám, balíček různých druhů, to bylo v pondělí. Ve středu jsem cítila, že na mně leze rýma a škrábání v krku. Čaj jsem si uvařila a musím říct, že úleva byla obrovská. Děkuji
Dobrý den, s radostí z mé krátké zkušenosti mohu říci, že miluji veškeré Vaše ovoce, jsou dobré jako snack - malé občerstvení. Elixír MEDAPRASH mi snižuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.
Po očkování žloutenky se mi rozjel atopický ekzém, alergoložka ani doktoři nepomohli, nic nenašli a souvislost s očkováním popírají. Po třech letech mi pomohl až čaj VARUNA na ledviny. Děkuji
Dobrý den, tři roky jsem onkologická pacientka na hormonální léčbě. Jako doplněk používám čaj SHATAWARI. Velmi mi pomáhá a já se cítím skvěle. Doporučuji všem se stejným problémem. Popíjím 2 x denně v rámci pitného režimu.
Díky vašemu čaji na cukr MAHAPHALA a minimální úpravě jídelníčku jsem snížila cukr v krvi z 18,6 na normál. Vaše čaje jsou úžasné, piji je já, celá moje rodina i moji klienti. Jsem totiž masérka a vaše čaje doporučuji. I od klientů mají 1+ . Pěkný den :-)
Mám dlouhodobé kožní problémy, které lékaři vyhodnotili jako chronické autoimunitní. Vypozorovala jsem, že jsou spojené s obdobím mého cyklu v průběhu menstruace a ovulace. Ze zvědavosti jsem zkusila váš čaj na hormonální rovnováhu ASHOKA a nestačila jsem se divit :) nejenže mi problémy téměř vymizely, ale cítím se mnohem lépe a mám více energie. Děkuji!
Již delší dobu používám Vaše čaje. Fungují velmi dobře na spaní, zklidnění, soustředění i celkovou harmonizaci. Byl jsem překvapen jak fungují na čištění krve a hemeroidy. Ten, kdo tyhle směsi vymyslel a namíchal, musel být geniální.S pozdravem
100 g
100 g
100 g
200 g
200 g