Vaše ohlasy
Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za čaj RANJAKA. Dlouhodobě mám potíže s nedostatkem železa v krvi. Po měsíci pravidelného pití došlo k velikému zlepšení hladiny železa a hemoglobinu. Doporučuji! S pozdravem
Dobrý den, podstoupil jsem 3 měsíční kúru bylinnými lektvary na pokožku, játra a krev / mozek a nervy. CHYAWANPRASH je nyní opět nejdůležitějším vitalizujícím prostředkem. Všechny jsou chutné. Sladké, kyselé, dobré na zapití s medem a veganským mlékem, chutné. Čaje byly i mými přáteli dobře přijaty! Přál bych si, aby se dostali k dalším lidem zejména v oblasti léčení, ošetřovatelství a do nemocnic, k starším lidem a dětem. Ideální by byla spolupráce moderních a tradičních léčebných metod, které se navzájem doplňují.
Dobrý den, již dlouho používám Vaše čaje a myslím, že mi velmi pomáhají na všechny možné potíže. :-) Děkuji.
Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvédu doporučuji všem!!
Mnohokrát děkuji a blahopřeji k sortimentu a kvalitě vašich produktů.
Čaj TRIPHALA na detoxikaci trávicího traktu a čaj KALAMEGHA na játra a žlučník mi pomohly s trávením, vyprazdňováním a celkově se cítím lépe.
Dobrý den, před nějakým časem mi lékařka diagnostikovala vysoký tlak. Dozvěděla jsem se o Vašich čajích a vyzkoušela SARPAGANDHU. Po 14 dnech se začal tlak vyrovnávat. Po dopití čajů se drží v normálu. Děkuji za možnost užívání vašeho čaje který mi velmi pomohl.
Čaj APANA zmírňuje bolest, po dvou šálcích již nemusíte brát prášky. Také MEDHIKA mi byla velmi nápomocná při kojení, protože jsem měla velmi málo mléka.
Dobrý den, také se musím podělit o své zkušenosti s čajem Shatawari. Přes měsíc jsem brala léky na prasklou cystu na vaječníku, při kontrole tam cysta stále byla. Poté jsem tento čaj užívala jen něco přes týden a šla jsem na předoperační vyšetření,kde mi bylo řečeno, že cysta praskla. Moc děkuji ❤️
Dobrý den, používala jsem čaj VARUNA na ledvinové potíže, výborně mi pomohl jak na ledviny, tak na atopický ekzém.
100 g
200 g
100 ml