Vaše ohlasy
Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností
Dobrý den, mám velice dobré zkušenosti s účinky a kvalitou Vašich čajů, konkrétně s ASHWAGANDOU.
Vaše vonné tyčinky jsou skvělé. Jsou jemné, nevytvářejí tak nesnesitelný kouř a zápach jako běžně dostupné tyčinky, po kterých máte pocit, že se dusíte. Je cítit, že jsou opravdu přírodní. A vidím, že máte i další nové druhy.
Dříve jsem užívala přírodní doplňky stravy na spaní, ale neměly téměř žádný účinek. Po užívání přípravků PACHAKA a MUTRAPRASH se mi nejen podařilo snížit obsah rtuti v těle ze 42 mg na 10 mg, ale také se mi velmi zlepšil spánek.
Krásný to bylo. Děkuji za pozvání na premiéru a držím palce v další činnosti. A v dalším životě. Všem!
Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvédu doporučuji všem!!
Jen vám řeknu že vaše výrobky jsou kouzelné a skvěle mi pomáhají! Můj partner má bolesti zad a bereme SLESAKA na klouby... Děkuji mnohokrát, zdravím !
Dobrý den, miluji Vaše výrobky už více než deset let. Přivedla mne k nim kamarádka, která měla problémy s nadváhou a menstruací. Velice jí pomohly a mně také. Děkuji
Dobrý den, v lednu jsem se na Vás obrátila s prosbou o radu, co dávat pejskovi na nedomykavost chlopně. Zachovala jsem se podle Vaší rady a 2x denně dostává MANOPRASH. Včera jsem s ním byla na očkování, před kterým, jako obvykle, lékař fonendoskopem poslouchal mimo jiné i srdce. Bylo to v pořádku! Moc Vám děkuji za vynikající radu i za to, že zde ayurvedu prodáváte. Je úžasné, že vlastně bylinným elixírem se vyřešilo něco, co u lidí vede k výměně srdeční chlopně a zcela jistě následnému doživotnímu užívání léků s mnoha nežádoucími účinky. Dokonalé, opravdu.
Dobrý den, s radostí z mé krátké zkušenosti mohu říci, že miluji veškeré Vaše ovoce, jsou dobré jako snack - malé občerstvení. Elixír MEDAPRASH mi snižuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.
100 g
200 g