Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Antibiotikum bylinné

Antibiotikum bylinné

Doporučené přípravky

MANJISHTA

Imunita & obranyschopnost

100 g
139 Kč
-+

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

Vaše čaje v každém případě neuvěřitelně uklidňují při demenci a také zlepšují tento stav! Daleko lépe než prášky! Děkuji!!!!!

Verena

Dobrý den, v současné době užívám Vaše čaje BRAHMI – čaj na paměť a KALAMEGHA – čaj na játra a jsem s nimi spokojený. Kombinace bylin ve Vašich čajích je i potěšením pro duši. Děkuji.

Ing. Zdeněk Klouček, Žatec

Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. V době pylových alergií mám opakovaně výbornou zkušenost s čajem DALCHINI. Proti bolestem při výhřezu ploténky se skvěle osvědčil čaj GOKSHURA (účinek lepší než léky). Moc doporučuji!!!

Hana Horáková, Uherské Hradiště

Dobrý den, k vašim produktům jsem se dostal kvůli své potravinové intoleranci na lepek a laktózu kterou jsem chtěl "vyléčit" přirozenou cestou. Po dlouhodobém pravidelném užívání očistných elixírů ANNAPRASH a PURISHAPRASH v kombinaci s čaji se mi podařilo do značné míry obnovit naplno funkci trávicího traktu. Už nemusím ve stravě brát intolerance vůbec v úvahu. Určitě doporučuji i vyzkoušet smoothies se směsí na horké nápoje! V rámci detoxikačních procedur jsou úžasným pomocníkem. Jsem vděčný za to že jsou tyto produkty dostupné a věřím že další lidé objeví jejich potenciál!

Adam P., Bratislava

Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.

Dušan

Dobrý den, čaj na hubnutí mám opravdu vyzkoušený a pomáhá, děkuji. S pozdravem

Jeřábková M.

Vaše vonné tyčinky jsou skvělé. Jsou jemné, nevytvářejí tak nesnesitelný kouř a zápach jako běžně dostupné tyčinky, po kterých máte pocit, že se dusíte. Je cítit, že jsou opravdu přírodní. A vidím, že máte i další nové druhy.

Miriam, Elixír+

Dobrý den, používám Vaše čaje již delší dobu a jsem spokojen. Čaje doplňuji ájurvédskými horkými nápoji které jsou skvělé a snadno se připravují. Děkuji.

Jiří

Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvédu doporučuji všem!!

Eva, Úštěk

Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!

Bozsár Gabriella, Budapešť
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps