Vaše ohlasy
Vyzkoušený mám čaj NIMBA na kožní problémy a nedám na něj dopustit, chystám se vyzkoušet další!
Dobrý den, k vašim produktům jsem se dostal kvůli své potravinové intoleranci na lepek a laktózu kterou jsem chtěl "vyléčit" přirozenou cestou. Po dlouhodobém pravidelném užívání očistných elixírů ANNAPRASH a PURISHAPRASH v kombinaci s čaji se mi podařilo do značné míry obnovit naplno funkci trávicího traktu. Už nemusím ve stravě brát intolerance vůbec v úvahu. Určitě doporučuji i vyzkoušet smoothies se směsí na horké nápoje! V rámci detoxikačních procedur jsou úžasným pomocníkem. Jsem vděčný za to že jsou tyto produkty dostupné a věřím že další lidé objeví jejich potenciál!
Chválím vás za vaše holistické produkty a váš nově vytvořený web, který jste tak pěkně sestavili. Vaše výrobky se zdají být celkem zdravé, účinné a určitě prospěšné, některé z nich jsem v minulosti sám používal. Cítím, že je vždy skvělé vidět své známé, jak se snaží ze všech sil, aby pomohli svým příbuzným, s těmi nejlepšími produkty, aby zlepšili nebo prospěli jejich zdraví. Děkuji vám za vytvoření tak vysokého standardu kvality a těším se na další brzké návštěvy.
Dobrý den. Začala jsem pít vaše čaje asi před měsícem. Cítím změnu v tom, že nejsem tak nervózní jako předtím a také se méně potím. Piju vaše čaje v rámci pitného režimu, denně dva druhy čajů asi 4-5 šálků. Velmi děkuji.
Dobrý den, už třetí měsíc používám 2 dny před menstruací a během menstruace čaj APANA (3x denně) a nejsem nucena používat léky na bolest podbřišku. Klasické bylinkové čaje mi nepomáhaly. Moc děkuji.
S čajem jsem velmi spokojená. Mohla jsem přestat používat pilulky na uklidnění nervů a cítím se spokojenější a uvolněnější. Budu ho kupovat dál a doporučuji ho všem.
Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. Moc doporučuji!!!
Mám zkušenost s čajem APANA na menstruaci - ulevuje od bolesti, po 2 šálcích denně není třeba brát žádné léky. A také s MEDHIKA na podporu kojení. Velmi mi pomohl, když jsem měla málo mléka.
Dobrý den. Nikdy bych nevěřil že čaj GOKSHURA mi vyřeší mé zdravotní problémy z krční páteří. Jsem moc rád že nemám už žádné problémy. I nadále piji GOKSHURU. Všem vřele doporučuji.
Čaje Everest Ayurveda jsem znala už dávno, ale znovu jsem si k nim našla cestu až později, když jsem hledala možnost jak zastavit vypadávání vlasů co nejpřirozenější formou. Tyto ajurvedské bylinky jsou zázrakem přírody a jsem neskutečně ráda, že je možnost je zakoupit v naší zemi za tak skvělou cenu. Po pár měsících užívání zaznamenávám značnou změnu, kdy vlasy skutečně přestaly padat (samozřejmě k tomu patří i přírodní kosmetika a šetrné zacházení), ale výsledek opravdu zaznamenávám i v podobě nových vlásků. Nedávno jsem začala k čajům užívat i elixír a nápoj, který je doporučen na těchto stránkách. Nemůžu si tyto produkty vynachválit. Jsem za Vaši nabídku neskutečně vděčná.
100 g
200 g
100 ml