Vaše ohlasy
S bylinnými elixíry jsem velmi spokojená. Opravdu fungují a mají vysoký obsah minerálů a živin, i když se používají v malém množství. Také nemám nic jiného než pozitivní zpětnou vazbu na čaje, které jsem koupila pro své přátele.
Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím Vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci.
Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!
Měl jsem vyšší krevní tlak. Prostřídal jsem různé prášky které nepomáhají. Až čaj od vás mě dostal do normálu. Maximální spokojenost!
Kvalitní přírodní čaje bez přídavných látek na různé zdravotní problémy. Doporučuji jejich dlouhodobé užívání. Pomohly mi při divertikulóze střeva, úpravě tlaku a na podporu imunity. Přeji hodně úspěchů.
Dobrý den, chtěla bych se přidat k těm, co vyzkoušeli čaj VIDANGA, jsem s tímto čajíčkem velmi spokojená, pomohl mi snížit nadváhu a cítím se opravdu lépe :). Takže doporučuji - je opravdu účinný.
Dobrý den, velice jsem si oblíbila vaše himalájské ajurvédské čaje, protože jsou opravdu účinné. Především s TULSI mám výborné zkušenosti, ale příznivé účinky pociťuji i u čaje na oči ALOCHAKA. Nyní jsem si pořídila KANTAKARI. Děkuji.
Chtěla bych se podělit o zkušenost s čajem DHATAKI na silnou menstruaci. Tento čaj mi velmi pomohl na neskutečně silné bolesti a křeče které jsem mívala při každé menstruaci. Kvůli nim jsem mnohokrát musela zůstat doma a ležet. Nic mi nepomáhalo, vyzkoušela jsem mnoho léků i čaje, ale na všechno můj organismus reagoval tak, že jsem to zvrátila a bylo mi ještě hůř. Tento čaj je jediný, který mi pomohl. Piju ho pár dní před menstruací a také v první den silné menstruace, bolesti mám jen slabé a mohu normálně fungovat. Doporučuji všem ženám, které mají takové problémy.
Dostala jsem od kamarádky ájurvédský nápoj na imunitu AMALAKI nápoj SHILAJIT MUMIO a začala jsem ho pravidelně pít každé ráno před snídaní. Ani jsem od něj příliš neočekávala a navíc bylo těžké si zvyknout na dost intenzivní chuť i po přidání trošky medu. Přesto jsem vydržela a pila ho dál. Po měsíci jsem zjistila, že už mám mnohem větší odolnost vůči výkyvům počasí a nachlazení se teď dokážu zbavit za 1 den.
Dobrý den, také se musím podělit o své zkušenosti s čajem Shatawari. Přes měsíc jsem brala léky na prasklou cystu na vaječníku, při kontrole tam cysta stále byla. Poté jsem tento čaj užívala jen něco přes týden a šla jsem na předoperační vyšetření,kde mi bylo řečeno, že cysta praskla. Moc děkuji ❤️
100 g
100 g
100 g
100 g
100 g
200 g
100 ml