Vaše ohlasy
Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.
Mám dlouhodobé kožní problémy, které lékaři vyhodnotili jako chronické autoimunitní. Vypozorovala jsem, že jsou spojené s obdobím mého cyklu v průběhu menstruace a ovulace. Ze zvědavosti jsem zkusila váš čaj na hormonální rovnováhu ASHOKA a nestačila jsem se divit :) nejenže mi problémy téměř vymizely, ale cítím se mnohem lépe a mám více energie. Děkuji!
Dobrý den. Jsem opravdu unesena Vašimi čaji. Po čaji ASHWAGANDHA spím jako miminko. Chytila mě nepříjemná viróza, po pití čaje KATPHALA mizí teplota, hrdlo nebolí, vrací se mi energie a neberu žádné léky !!
Několik dní mne trápily těžké zažívací potíže, spojené s průjmy a křečemi žaludku. Klasický Endiaron nepřinesl žádné zlepšení. Až AMALAKI dokázalo naprosto okamžitě zastavit průjem a zbavit mě bolestí žaludku. Vynikající, doporučuji!
Dobrý den, velice jsem si oblíbila vaše himalájské ajurvédské čaje, protože jsou opravdu účinné. Především s TULSI mám výborné zkušenosti, ale příznivé účinky pociťuji i u čaje na oči ALOCHAKA. Nyní jsem si pořídila KANTAKARI. Děkuji.
Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.
Před čtyřmi lety mi začaly bolesti malých kloubů, tedy kloubů rukou. Byla jsem na ortopedii, tam mi doktor řekl, že to je artróza a nedá se s tím nic dělat, byla jsem na revmatologii, tam mi řekli, že revma to není. Byla jsem na interně kvůli zvýšeným hodnotám železa, tam mi také řekli, že tím to není. Držela jsem měsíc dietu podle doktora Barnarda, zjistila jsem, které potraviny mi to zhoršují, ale zlepšení stejně nenastalo. Když už jsem se ze zoufalství přihlásila na vyšetření do Vysokého na Jizerou, protože jsem už nemohla ani lidem podat ruku, aby to nebylo bolestivé, dostala jsem doporučení od blízké známé zkusit Ayurvédskou kůru na klouby. Nejsem žádný esoterik, ale tonoucí se stébla chytá. A po cca třech týdnech skeptického užívání jsem s překvapením konstatovala, že jsem se sice zázračně neuzdravila, ale ty nejhorší bolesti jsou pryč. Ano, v noci musím ztvrdlé klouby rozcvičovat, nejsou jako nové, ale bolesti jednotlivých kloubů ustaly, mohu podávat lidem ruku a i ledasjaké víčko už si sama otevřu. Nemusím na operaci a ted jen, aby ASTHIPRASH fungoval i nadále. Moc děkuji!
Dobrý den, po pití vašich čajů přítelkyni zmizel polyp na tlustém střevě, lékař jen kroutil hlavou. Slyšela jsem, že dokázaly také zlepšit hladinu železa v krvi nebo odstranit miomy ... S pozdravem
Dobrý den, ayurvédské čajíky používáme doma velmi rádi. Máme vyzkoušený čaj PITTA, ALOCHAKA, VARUNA i HIMALÁJSKÉ OSVĚŽENÍ - jsou vynikající a opravdu účinné. Jsme velmi vděční všem, kteří se podílejí na výrobě a dovozu těchto léčivých zázraků.
Čaje jsou super. Pomáhají mi při močových problémech. Nepotřebuji už antibiotika. Děkuji.
100 g
200 g