Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Koncentrace

Koncentrace

Doporučené přípravky

BRAHMI

Paměť & mozková činnost

100 g
139 Kč
-+

AMALAKI nápoj LOTOS

Imunita & duševní pohoda a vyrovnanost

100 g
155 Kč
-+

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

Vaše čaje používám již delší dobu na různé neduhy (dna, sklivcové zákaly...) a jsem velice spokojená. Doporučila jsem čaje i spolupracovnici. Opravdu mohu jen doporučit.

Bohunka, Týn nad Vltavou

S vašimi čaji máme výborné výsledky!!! Já osobně s TRIPHALA a SHUNTHI, moc mi pomohly s refluxem a celkově zharmonizovaly můj metabolismus a zažívání.

A. Vejříková, Beroun

Dobrý den, k vašim produktům jsem se dostal kvůli své potravinové intoleranci na lepek a laktózu kterou jsem chtěl "vyléčit" přirozenou cestou. Po dlouhodobém pravidelném užívání očistných elixírů ANNAPRASH a PURISHAPRASH v kombinaci s čaji se mi podařilo do značné míry obnovit naplno funkci trávicího traktu. Už nemusím ve stravě brát intolerance vůbec v úvahu. Určitě doporučuji i vyzkoušet smoothies se směsí na horké nápoje! V rámci detoxikačních procedur jsou úžasným pomocníkem. Jsem vděčný za to že jsou tyto produkty dostupné a věřím že další lidé objeví jejich potenciál!

Adam P., Bratislava

Dobré ráno, ze své krátké zkušenosti mohu s potěšením konstatovat, že miluji všechno Vaše ovoce, je úžasné jako svačina, že elixír MEDAPRASH potlačuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.

Dominykas

Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností

Marta Brabcová

Namaste, Děkuji za milý a přátelský zákaznický servis. Produkt CHYAWANPRASH od Everest Ayurveda je pro mě velmi užitečný v době neustálého stresu. Působí nejen na fyzické tělo, ale také na celý systém a je celostně harmonizující. Tím, že pomáhá zlepšovat metabolismus má potom pozitivní vliv na mysl a mozek. Správné dávkování je vyznačené na obalu. S pozdravem

Christoph Premstaller

Ahoj, máte krásný web. Mám dobrý pocit z vaší společnosti a integrity. Mnohokrát děkuji. S přátelským pozdravem,

Astrid Pook, Nový Zéland

Trápení s rýmou začal řešit hned první čaj. Jsem nadšená a kudy chodím, tudy ho již druhý rok doporučuji.

Marcela, Hradec Králové

Vyzkoušel jsem ty nejlepší formy vitamínu C, ale tento plod je předčil :) Díky za poznání daru z přírody, které jsou funkční.

Martin, Litomyšl

Dobrý den, chtěla bych potvrdit že jsem velmi spokojená s vašimi produkty které mi velmi pomáhají.

A. Adamowicz
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps